Soru Telefonun ekranı çizildi

kaptaprism

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğan
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
2
3 haftalık telefon. Mallığıma geldi daha ekran koruyucu takmamıştım. 2 defa da düşmüştü bir şey olmamıştı ama bugün biraz sallana sallana düştü. Ekranda 3-4 tane çizik var. kalın da değiller aslında ve de kolay kolay belli olmuyor ama sadece canımı sıktı daha yepyeni telefon olunca. ben bunun ekranını ilerde değiştirmek istesem bu ekran ne kadar? internetten bakıyorum da 150 den başlıyor 350 ye kadar. xiaomi resmi olarak yedek parça satmıyormuş. böyle üreticilerin ekranları var. ben telefonu ilk geldiği gibi olacak şekilde hangi ekranı almam lazım? kaça alırım? şimdiden teşekkürler. Bir de bu çizikleri kapatmanın yolu var mı yok mu bilmiyorum internette karbonat var ama şimdi daha fazla çizmiyelim.

hepiniz aynısınız...

Ucuz hesaplar=Basit insanlar
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yiğit ali
Cihazım
note 3 pro
Meslek
Memur
Konular
7
3 haftalık telefon. Mallığıma geldi daha ekran koruyucu takmamıştım. 2 defa da düşmüştü bir şey olmamıştı ama bugün biraz sallana sallana düştü. Ekranda 3-4 tane çizik var. kalın da değiller aslında ve de kolay kolay belli olmuyor ama sadece canımı sıktı daha yepyeni telefon olunca. ben bunun ekranını ilerde değiştirmek istesem bu ekran ne kadar? internetten bakıyorum da 150 den başlıyor 350 ye kadar. xiaomi resmi olarak yedek parça satmıyormuş. böyle üreticilerin ekranları var. ben telefonu ilk geldiği gibi olacak şekilde hangi ekranı almam lazım? kaça alırım? şimdiden teşekkürler. Bir de bu çizikleri kapatmanın yolu var mı yok mu bilmiyorum internette karbonat var ama şimdi daha fazla çizmiyelim.
geçmiş olsun hocam. hayırlı sabahlar.. kargo dahil 170 tl den her renk mi5 ekranı elimde mevcut..
iyi gunler

Oyla:

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
koruyucusuz kullanmaya devam. Siz bu gidişle kıracaksınız :D
şaka

koruyucu taktığınızda çizikler bir miktar daha az belirginleşir.

mi5
mi5s
mi5s plus
redmi pro
mi note2

en üst xiaomi'lerin bile camı çizilmektedir.

koruyucusuz kullanmayın.

Oyla:

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular