Yardım Telefonumun sistemi silindi, tekrar yükleyemiyorum

pleasantnes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Levent
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Yönetmen
Konular
5
Merhaba arkadaşlar,

telefonuma rom atmak için uğraşırken telefonum sanırım sistemini sildim. twrp olarak "team win recovery project" isimli bi twrp yüklü durumda, orjinal rom global 11.0.6 idi yüklemeye çalışırken wipe'da sildim ama yüklenmedi tekrar sonrasında herhangi bir dosya atamıyorum bilgisayar görmesine rağmen sadece twrp ekranı duruyor bl açık. yardım eder misiniz nasıl düzeltebilirim?

wipe'dan gelişmis seçenekler, dalvik - önbellek - sistem - veri kısımlarını sildim sadece.

bilgisayar telefonu görüyor ama içerisinde hiç bir dosya atamıyorum. sürekli ses çıkarıyor dosya atmaya çalışırken. içerisine hiç bir şey yüklenmiyor.

ysfaslynch

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Aslan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Teknisyen
Konular
14
Merhaba arkadaşlar,

telefonuma rom atmak için uğraşırken telefonum sanırım sistemini sildim. twrp olarak "team win recovery project" isimli bi twrp yüklü durumda, orjinal rom global 11.0.6 idi yüklemeye çalışırken wipe'da sildim ama yüklenmedi tekrar sonrasında herhangi bir dosya atamıyorum bilgisayar görmesine rağmen sadece twrp ekranı duruyor bl açık. yardım eder misiniz nasıl düzeltebilirim?

wipe'dan gelişmis seçenekler, dalvik - önbellek - sistem - veri kısımlarını sildim sadece.

bilgisayar telefonu görüyor ama içerisinde hiç bir dosya atamıyorum. sürekli ses çıkarıyor dosya atmaya çalışırken. içerisine hiç bir şey yüklenmiyor.

TWRP'ye girip Mount yazan yere tıklayın sağ altta MTP yazan yeri ENABLE yapın bilgisayardan dosya atabiliyor olacaksınız ardından rom dosyanızı dahili belleğe atıp TWRP'nin İnstall kısmından rom dosyanızı seçip alttan çubuğu kaydırın. Yükleme bittikten sonra Wipe Dalvik&Cache yapıp reboot system yapın

Oyla:
Üst Alt