Yardım Telefonumun şarjı bitti ve kapandı şarj olmuyor

nkutuk

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
neslihan
Cihazım
mi 5s plus
mi 5s plus telefonum bi iki kez şarjı sıfırlandıktan sonra bataryası çok çabuk tükenmeye başladı akşam şarjı %90 civarındayken sabaha %10 a düşüyordu ve şarjı bitmesin diye uçak moduna haldığı halde kendi kendine şarjı bitiyordu bu sabah uyandığımda yine telefonum kapanmıştı şarja taktım ama sarj ışığı yanmıyordu şarj olmuyor açamıyorum da garantisi var ama nereye göndereceğim ankarada xiaomi teknik servis varmış oraya götürsem garantisiyle beraber yapılabilir mi yardımcı olursanız çok sevirim.

monvance

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
621
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
garanti firması hangisi ise o ücretsiz yapar hocam. diğerleri resmi dahi olsa sistemde gözükmeyeceği için ücret alır.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nkutuk

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
neslihan
Cihazım
mi 5s plus
garanti firması hangisi ise o ücretsiz yapar hocam. diğerleri resmi dahi olsa sistemde gözükmeyeceği için ücret alır.

öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, garanti firması evo'ymuş ama şimdi baktım da bu firma hakkında doğru düzgün iyi bir yorum göremedim gönderip göndermemekte kararsız kaldım.

monvance

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
621
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, garanti firması evo'ymuş ama şimdi baktım da bu firma hakkında doğru düzgün iyi bir yorum göremedim gönderip göndermemekte kararsız kaldım.
evet hocam bende pek iyi şeyler duymadım. ücretli yaptırsanız iyi gibi :)

Üst Alt