Yardım Telefonumun dokunmatiği çalışmıyor.

LwitchyOfficial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nesib
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Herkese merhabalar şöyle konuya başlayayım evde iki tane Redmi cihaz var Redmi 8 ve 9A ikisinde de aynı problem var (yazılımsal olduğunu düşünüyorum) oyun oynarken veya sadece internette gezinirken bir anda dokunmatik donuyor hiç bir haraketimi algılamıyor sürekli basıyorum fakat hiç bir tepki vermiyor arada 1 saniye bi tepki veriyor fakat aynı ardından telefonun güç düğmesine basarak kilitliyorum ve açınca hiç bir sorun yokmuş gibi çalışıyor cidden çok can sıkıcı bir durum ranked oyunlarda ekran donuyor ve hiç birşey yapamıyorsun Xiaomiden nefret edecek kadar sinirlendim artık bunu bir çözümü yokmudur lütfeen yardım edin

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Bu yaşamış olduğunuz sorunu Redmi Note 7 / Redmi S2 / Samsung S10 plusta yaşadım. Başta sadece Xiaomi genelinde bu sorun vardır diye düşünmüştüm. Eşime aldığım 2. El Samsung S10 plusta ta aynı sorun var. Android te olan genel bir sorun sanırım.

LwitchyOfficial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nesib
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Bu yaşamış olduğunuz sorunu Redmi Note 7 / Redmi S2 / Samsung S10 plusta yaşadım. Başta sadece Xiaomi genelinde bu sorun vardır diye düşünmüştüm. Eşime aldığım 2. El Samsung S10 plusta ta aynı sorun var. Android te olan genel bir sorun sanırım.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Böylemiydi?

Üst Alt