Yardım Telefonumu Güncelleyemiyorum

CeSeT27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Dokumacı
Konular
13
Telefonumu ne zaman güncellemeye kalksam bu hata ile karşılaşıyorum bootlader kilidi açık sürümümü nasıl yükseltebilirim yardımcı olur musunuz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Custom rom yüklü twrp ile güncelleme yapmanız gerekiyor

CeSeT27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Dokumacı
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Twrp derken hocam kusura bakmayın cahili degilim ama yabancısıyım bu sözcüklerin
Cihazda resmi olmayan yazılım var. Güncelleme yapabilmeniz için gelen güncellmeyi sitesinden indirip cihaz twrp modunda iken güncelleme yapabalirsiniz. Twrp cihaza costum rom root karnel vb. yükleme yapabilmek için cihaza kurulan costum recoverye denir. Yazılım indirme twrp ile uğraşmak istemiyor iseniz bir defaya mahsus cihazınıza uygun global recovery rom indirip twrp üzerinden kurulum yapar iseniz tüm güncellemeleri otodan alabilirsiniz. Yada pc var ise fastboot modda global yazılım da atabilirsniz. Forumda araştırma yapar iseniz twrp ve fastboot modda nasıl yazılım atıldıpını bulabilirsiniz.

CeSeT27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Dokumacı
Konular
13
Cihazda resmi olmayan yazılım var. Güncelleme yapabilmeniz için gelen güncellmeyi sitesinden indirip cihaz twrp modunda iken güncelleme yapabalirsiniz. Twrp cihaza costum rom root karnel vb. yükleme yapabilmek için cihaza kurulan costum recoverye denir. Yazılım indirme twrp ile uğraşmak istemiyor iseniz bir defaya mahsus cihazınıza uygun global recovery rom indirip twrp üzerinden kurulum yapar iseniz tüm güncellemeleri otodan alabilirsiniz. Yada pc var ise fastboot modda global yazılım da atabilirsniz. Forumda araştırma yapar iseniz twrp ve fastboot modda nasıl yazılım atıldıpını bulabilirsiniz.
Sagolun hocam evet pc var size zahmet olmazsa bir link olarak bana atsanız olurmu global yazılımı

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Sagolun hocam evet pc var size zahmet olmazsa bir link olarak bana atsanız olurmu global yazılımı
Pcye indirin miflash ile yükleme yaprken altta clan all secili şekilde yükleme yapın. Yapazsanız yazın team ile halldelim.

CeSeT27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Dokumacı
Konular
13
Pcye indirin miflash ile yükleme yaprken altta clan all secili şekilde yükleme yapın. Yapazsanız yazın team ile halldelim.

ALLAH razı olsun hocam sormak istediğim bir soru vardı şimdi dediginiz şekilde yaparsam eger telefonum bu arada redmi note 7 son sürüme mi yükseltilmiş oluyor ve içindekiler siliniyormu resim müzik uygulama v.s

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
ALLAH razı olsun hocam sormak istediğim bir soru vardı şimdi dediginiz şekilde yaparsam eger telefonum bu arada redmi note 7 son sürüme mi yükseltilmiş oluyor ve içindekiler siliniyormu resim müzik uygulama v.s
Son sürüm olur her şey silinir. Tüm verileri yedekleyin.

Üst Alt