Yardım Telefonumu bilgisayara bağladım herşey silindi

Sadhan85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sadullah
Cihazım
Mi 5
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 10
Telefon Modeli
mi note 2
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
arkadaşlar telefonumu işyerinde bilgisayara bağladım şarj için. neyse eve geldim yolda farkettim whatsappda 4bine yakın foto vardı 1300 kalmış videolar fln hepsi silinmiş. iki whatsapp var didiğeride aynı şeki,lde. sinirim bozuldu telefonu bi kaçkerede yeniden başlattım bişey değişmedi. sonra evdeki bilgisayarıma taktım klasöre girdim baktım 133 hala sayfayı yeniledim 900 e düştü her yenilememde 300 300 azaldı çıkardım iyice kafayı yedi. depolamaya bakıyorum 64 gb nın 43 dolu silinse orası azalır anlamadım bi yardım edin allah rızası için. mi note 2.

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
İs yerinde wifi kullaniyorsaniz ve fotograflar senkronizasyonu aciksa ve yer ac secenegi etkinse fotograflar yedeklenmis ve cihazdan silinmis olabilir

Oyla:

Sadhan85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sadullah
Cihazım
Mi 5
Konular
15
Senkronizasyon açık ama galeri için değil ve sürekli yedekliyyor. Belli bir tarihe kadar olan galerideki fotolar Google fotolarda yedekli ama whatsapp daki fotolar yedeklenmiyor zaten. Benim için önemli olan whatsapp fotoları.

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Senkronizasyon açık ama galeri için değil ve sürekli yedekliyyor. Belli bir tarihe kadar olan galerideki fotolar Google fotolarda yedekli ama whatsapp daki fotolar yedeklenmiyor zaten. Benim için önemli olan whatsapp fotoları.
Su anda google foto icine girip silinmis olan fotograflari gorebiliyormusunuz yoksa kayip mi?

Oyla:

Sadhan85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sadullah
Cihazım
Mi 5
Konular
15
Kasım ayına kadar olanlar var. Kaldiki whatsapp medya klasörü zaten hiç bir şekilde yok.

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Ne desem bilemedim... Bilgisayara takinca fotograflar ucmaz normalde. Sarj oluyormus gibi gorecegi icin senkronizasyon baslatabilir ama bu degil dedik. Bilgisayarda bir senkronizasyon programi varsa belki onunla alakalidir. Telefonda temizlik/antivirus gibi bir program varsa o yapabilir. Bunlar disinda bir sey gelmiyor aklima malesef

Oyla:

Sadhan85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sadullah
Cihazım
Mi 5
Konular
15
Olan oldu artık ama Google drive da whqtsapp yedegi buldum geçen ayın 21 ine ait aylık yedekliyirmus 1. 1 gb lik fotolar var orda 1 aylık kaybım var ama olsun aba gecen senenin lazımdı. Videoları yedekleme kapalıymış ama yinede bunada şükür. Galeri için yapabileceğim bişey yok.

Oyla:

Sadhan85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sadullah
Cihazım
Mi 5
Konular
15
son 1 aylık konuşalar gitmesin diye ikinci alanda whatsapp kurdum yedekemeyi oraya indirdim. ama ilk alanda ikinci alana ait dosya klasorler yok ben buna nasıl ulaşırım?

Oyla:
Üst Alt