Yardım Telefonumu 1sonra güncelledim donuyor/kasıyor

yenihesap1994

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
safak
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
Telefonumu tam 1 sene önce aldım, imei repair işlemi yaptırdım, imei silinmesin diye güncelleme yapmadım (Halbuki silinmiyormuş...)
10.0.3 Sürümünden =>11.0.9.0 Sürümüne geçtim, ilk geçtiğimde telefonda acayip bir hız fark ettim, oyunların yüklenme hızı, oyun içi performan süperdi.. 1 gün sonra, oyunda dokunmatik bir anda gitti, ekranın hiçbir yerinde dokunma çalışmıyordu, telefonu kilitle aç yapınca düzeliyordu, sonrasında oyun dışında da donmaya kasmaya başladı.. çok rahatsız edici bir hal aldı.
Ne yapmalıyım lütfen yardım edin..

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Telefonumu tam 1 sene önce aldım, imei repair işlemi yaptırdım, imei silinmesin diye güncelleme yapmadım (Halbuki silinmiyormuş...)
10.0.3 Sürümünden =>11.0.9.0 Sürümüne geçtim, ilk geçtiğimde telefonda acayip bir hız fark ettim, oyunların yüklenme hızı, oyun içi performan süperdi.. 1 gün sonra, oyunda dokunmatik bir anda gitti, ekranın hiçbir yerinde dokunma çalışmıyordu, telefonu kilitle aç yapınca düzeliyordu, sonrasında oyun dışında da donmaya kasmaya başladı.. çok rahatsız edici bir hal aldı.
Ne yapmalıyım lütfen yardım edin..
Güncelliyiciden en son paketi bir daha indire tıklayın,bu da çözmez ise başka rom atın ya da şu an ki rom u farklı bir yerden kesintisiz indirin.

Oyla:

yenihesap1994

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
safak
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
Güncelliyiciden en son paketi bir daha indire tıklayın,bu da çözmez ise başka rom atın ya da şu an ki rom u farklı bir yerden kesintisiz indirin.
dediğinizi yaptım telefon şu anda çok hızlı, kasma donma yok, oyun içi dokunmatik gitmiyor, geçen günde böyleydi, 1gün sonra hiçbir şey yapmadan kendi kendine donmaya kasmaya başladı, sizce neden olabilir ??

Oyla:

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
dediğinizi yaptım telefon şu anda çok hızlı, kasma donma yok, oyun içi dokunmatik gitmiyor, geçen günde böyleydi, 1gün sonra hiçbir şey yapmadan kendi kendine donmaya kasmaya başladı, sizce neden olabilir ??
Şu temiz kurulum olayları yüzünden,bende de redmi note 8 vardı ilk güncelleme yi yaptım wi-fi gitti açılmadı bu dediğim yolla geri aynı paketi yükledim şu an o telefonda herşey yolunda, sanırım böyle yapınca temiz kurulum tarzı birşey oluyor zaten dikkat ettiyseniz ilk güncelleme boyutundan daha büyük yani yama güncelleme değil sanırım komple romu tekrar atıyor telefona bu da temiz kurulum işlemine benziyor (yani telefondw ki herşeyi silip baştan rom atma).

Bu arada pubd nasıl (hdr de misal) ve günde kaç saat ekran süresi anlıyorsunuz?

Oyla:

Ayduyd123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FEDERICO
Cihazım
Galaxy Note 10+
Konular
3
Bende performans düşmesi hissedilir derecede olmadı ama şarj bayağı kötü oldu, güncelleyiciden son paketi indirip yükleyince telefon sıfırlanıyor mu?

Oyla:

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Bende performans düşmesi hissedilir derecede olmadı ama şarj bayağı kötü oldu, güncelleyiciden son paketi indirip yükleyince telefon sıfırlanıyor mu?
Sıfırlanmıyor ama ilkinden kesinlikle farklı birkaç defa denedim bu arada ekran sürelerinizi yazar mısınız benim ki 7-8 saat o da baya düşük ışıkta.

Oyla:

yenihesap1994

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
safak
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
Yok an itibari ile dokunmatik dakikada 1kere gidiyor, eski sürüme dönmek istesem, nasıl bir yol izlemem gerekir ???

Oyla:

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Yok an itibari ile dokunmatik dakikada 1kere gidiyor, eski sürüme dönmek istesem, nasıl bir yol izlemem gerekir ???
Bu formda da var ama YouTube dan videolara bak daha iyi anlarsın,bide anti-rolling olayını araştır(ben tam hâkim değilim).
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
Üst Alt