Yardım Telefonumda Ölü Piksel Olabilir, Ne yapmalıyım ?

S.csk_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
9
Ölü piksel siyah olmaz.
Aydınlatma nedeniyle beyaz görünür genelde.
Sadece 1 adetse yapacak hiçbir şey yok.
4-5 adet söz konusu olursa garanti kapsamında değişim mümkün.
Benim 1 aylık cihazımda note 9 pro şarj kısmının hemen altında nokta kadar siyah ölü piksel oldu göndersem değişim iade yapmiycaklar muhtemelen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tam bir bilgim yok ama ölü pikseller siyah olur diye biliyorum. Redmi Note 8 ürünüm var ve çok çok çok küçük bir beyaz nokta oluşmuş, ölü piksel mi bilmiyorum. Ama ekranda siyah bir video vs olduğunda göze batabiliyor. Kapatıp açtığımda düzelmedi. Aşırı küçük olduğu için beklemeli miyim ? Yoksa direk servise mi göndermeliyim ? Telefonumu "Vatan" isimli mağazadan satın aldım. Garanti işlemlerini yine Delta mı yapıyor ? Teşekkürler.
Son durum nedir kardeşim bende aynı dertten muzdaripim henüz 1 aylık telefonda ölü piksel oldu inanılır gibi değil ya senin gibi takıntılıyım bende gözüm sürekli oraya gidiyor garantiye göndersem iade değişim olucağını pek sanmıyorum keşke olsa ama hemen gönderirim

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Benim 1 aylık cihazımda note 9 pro şarj kısmının hemen altında nokta kadar siyah ölü piksel oldu göndersem değişim iade yapmiycaklar muhtemelen

Son durum nedir kardeşim bende aynı dertten muzdaripim henüz 1 aylık telefonda ölü piksel oldu inanılır gibi değil ya senin gibi takıntılıyım bende gözüm sürekli oraya gidiyor garantiye göndersem iade değişim olucağını pek sanmıyorum keşke olsa ama hemen gönderirim
Cihazda ölü piksel olduğundan eminseniz değişim olur.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10

Nasıl olursa olmaz deyip vazgeçmeyin hemen yine bir şansınızı deneyin garantiye yollayın. Piksel hatası olduğunu ve DOA kapsamında değişim istediğinizi özellikle belirtin. Bazen müşteri memnuniyeti için ekstra işler yapabiliyor firmalar. Değişim mümkün ancak yasal olarak zorunlu değil.

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Dün gece karanlık bir film izliyordum, gördüğüm an moralim sıfıra düştü, ben bir tık takıntılı bir insanım ama dayanacağız yapacak bir şey yok.
LCD ekranın gerçekleri:) E4 böyle şeyler kolay kolay olmaz.

Üst Alt