Çözüldü Telefonumda anlayamadığım problem ve twrp sorunu

cagatay306

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağatay
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
2
merhabalar bugün redmi airdots kulaklık aldım ve note 6 pro telefonumda kullanmaya başladım herşey güzel derken telefonumda yeni bir sorun çıktı

telefona şuan sms ve arama gelmiyor aynı şekilde sms ve arama yapamıyorum arama yaparken hücresel ağa erişilemiyor yazıp kapanıyor alttanda mobil ağ kullanılamıyor diye uyarı çıkıyor işin ilginç yanı mobil ağdan internete bağlanabiliyorum sadece sms ve aramada var bu sorun sizce bu sorun donanımsalmıdır yoksa yazılımsalmıdır 3.2.0 kararlı rom yüklü ama bir güncelleme daha geldi aynı rom üzerinde ondada şöyle bir sorunum var pb twrp yi kalıcı olarak kurmadığım halde nasıl becerdiysem kalıcı yaptım ve düzgün çalışmıyor özellikle sağa kaydırırken tam ortadan geri başa gidiyor sanki dokunmatiğim bozulmuş gibi bu yüzden güncellemeyi başlatamıyorum kulaklık yüzündenmi donanımsalmı yoksa sürümün yazılımındamı bir problem var anlayamıyorum

edit: Sorun aveadanmış çalışma yapıyorlar ondan dolayıymış fakat bu twrp sorunu hakkında ne yapilirim twrp son güncellemede bozuldu aslında güncellemeden önce stabil çalışıyordu twrp konusunda pb nin bütün sürümlerini denedim fakat twrp ye giriş yapınca sanki dokunmatiğim bozuk gibi kaydırma ortadan geriye atıyor bir yere basıyorum başka yere basıyor

Son düzenleme:

Rotasizkaptan46

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 5
Konular
2
Türk Telekom mu kullanıyorsun acaba. Bugün Türk Telekom sebekelerde problem yaşanmıştı.musteri hizmetlerini aradım Türkiye'de %80 bu sorun yaşanmış. İlerleyen saatlerde tekrar dene istersen

cagatay306

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağatay
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türk telekom kaynaklıymış tamda kulaklığı aldığım güne denk geldi 50 kere kulaklığı kapayıp açınca aha yaktık biyerini dedim :D

Rotasizkaptan46

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 5
Konular
2
Türk telekom kaynaklıymış tamda kulaklığı aldığım güne denk geldi 50 kere kulaklığı kapayıp açınca aha yaktık biyerini dedim :D
Bende korkmuştum telefona bişey oldu yine masrafa girdik bayram üstü dedim ama sorun baskaymis

Seniq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi 6 pro
Konular
0
Pb twrp nin başka sürümlerini denemelisin. Senin romuna uygun stabil çalısan var forumda biraz incelerseniz bulursunuz. Bende öyleydi pbtwrp dokunmatik bozuk gibiydi çalısmıyor, alttaki kaydırma yarıda kalıyordu. 10.3. 2 için uygun olan sürümünü yüklersen sorun düzeliyor.

cagatay306

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağatay
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla bayram üstü korkuttular yahu :D:D
Bende korkmuştum telefona bişey oldu yine masrafa girdik bayram üstü dedim ama sorun baskaymis
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pb twrp nin başka sürümlerini denemelisin. Senin romuna uygun stabil çalısan var forumda biraz incelerseniz bulursunuz. Bende öyleydi pbtwrp dokunmatik bozuk gibiydi çalısmıyor, alttaki kaydırma yarıda kalıyordu. 10.3. 2 için uygun olan sürümünü yüklersen sorun düzeliyor.
Teşekkür ederim o versiyonu deneyeyim birde direk bildirim eklentisi ekleyeyim :D

Üst Alt