Yardım Telefonuma imei atıcam ama Diag portu açamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
herkese merhaba bilindiği üzere telefonumuza imei atılmanın mümkün olduğu zamanlarda bende videoları takip ederek kendi bilgisayarımda imei attım aylardır kullanıyorum bir sıkıntı yok ama şuan elimde başka bi android telefonun imeisi var onu yazmak istiyorum önceki yazdığım imei eski bi nokia telefona aitti fakat şimdi tüm adımları doğru ilerlediğimde diag port açıldığında telefonu gördüğümüz program telefonu görmüyor yani tek sorun diag port açılmıyor zaten açılsa pc deki program görecek cihazı ve ilerleyecek ama nedendir port açılmıyor varmı arkadaşlar bi çözüm sunabilecek birisi ?

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
herkese merhaba bilindiği üzere telefonumuza imei atılmanın mümkün olduğu zamanlarda bende videoları takip ederek kendi bilgisayarımda imei attım aylardır kullanıyorum bir sıkıntı yok ama şuan elimde başka bi android telefonun imeisi var onu yazmak istiyorum önceki yazdığım imei eski bi nokia telefona aitti fakat şimdi tüm adımları doğru ilerlediğimde diag port açıldığında telefonu gördüğümüz program telefonu görmüyor yani tek sorun diag port açılmıyor zaten açılsa pc deki program görecek cihazı ve ilerleyecek ama nedendir port açılmıyor varmı arkadaşlar bi çözüm sunabilecek birisi ?
Cihaz rootlı ise kendi yazdığım şu programı kullanabilirsiniz:

Ama programı sadece bu amaçlu kullanın. EFS'yi silmeye kalkmayın

cuckolding

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco
Cihazım
Poco X3 NFC 128
Konular
16
Redmi note 10 pro IMEI atılıyor YouTube da izleyerek atabilirsin.

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
23
Bu adımları yaparken usb hata ayıklama modu açık ve usb den uygulama yüklemeyi aktif yapın geliştirici seçeneklerinde.

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
verilen cevaplar için çok teşekkürler yarın yazılan yönergeleri deneyeceğim sonucu mutlaka yazarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt