Yardım Telefonuma hiç birşey kaydedemiyorum

MENESCLK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
2
Telefonuma hiç birşey kaydedemiyorum ekran fotosu çekemiyorum fotoğraf çekemiyorum video çekemiyorum play Store'dan google dan hiçbir şey indiremiyorum galeriden atiyor play Store'dan atıyor ekran fotosu çekerken yeterli depolama alanı yok diyor ama hafıza kartında 15 gb telefonda 14 gb yer var

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
ilk önce telefondaki ekran kilidi parmak izi gibi şifreleme ne varsa kaldırın. Xiaomi hesabı varsa ondan da çıkış yapın. sonra twrpye girip, wipe bölümünden şu 3ünü seçin: data, cache, dalvik. sonra romu flashlayın, ardından yine wipe yerinden format data-yes yazın, sonra reboot yapın. Uzun lafın kısası telefon data encryption olmuş telefon. daha önce başıma geldi böyle çözmüştüm

MENESCLK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk önce telefondaki ekran kilidi parmak izi gibi şifreleme ne varsa kaldırın. Xiaomi hesabı varsa ondan da çıkış yapın. sonra twrpye girip, wipe bölümünden şu 3ünü seçin: data, cache, dalvik. sonra romu flashlayın, ardından yine wipe yerinden format data-yes yazın, sonra reboot yapın. Uzun lafın kısası telefon data encryption olmuş telefon. daha önce başıma geldi böyle çözmüştüm
Daha telefonu sifirlamadim Önce sıfırlamayı denerim suan internet olmadığı için yapamıyorum eger olmazsa dediğiniz gibi yaparım

Üst Alt