Yardım Telefonuma Herhangi Birşey Flashlayamıyorum.

SafderunTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.3.10 | PFGMIXM
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Sahibi olduğum redmi note 7 cihazıma 2 gün once twrp üzerinden güncelleme yükledim ve haliyle twrp gitti, root yetkim gitti. Tekrar twrp yüklemeye çalıştığımda ise hiçbir reaksiyon alamıyorum. Hem miui üzerinden indirdiğim twrp yükleme aracı hem de kendim manual yaptım ancak nafile. Bootloader kilidi açık, usb hata ayıklama modu açık. Cihazı bağladığımda fastboot devices yazarak bağlı olduğunu görüyorum yani bilgisayarımda driverler düzün bir şekilde kurulu. ancak birşey flashlamak istediğim istediğim zaman powershell üzerinden komut girip entere basınca usb çıkış sesi geliyor ve öylece kalıyor. Magisk kullanarak boot.img yamalayıp onu flashlamaya çalıştığımda da aynı şeyi alıyorum. Sadece usb çıkış sesi geliyor. Telefonu stock recovery üzerinde wipe data yaptığım ve tekrar denedim. Sonuç yine aynı. Herhangi bir fikri olan var mı acaba?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20,3 KB · Görüntüleme: 18

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Sahibi olduğum redmi note 7 cihazıma 2 gün once twrp üzerinden güncelleme yükledim ve haliyle twrp gitti, root yetkim gitti. Tekrar twrp yüklemeye çalıştığımda ise hiçbir reaksiyon alamıyorum. Hem miui üzerinden indirdiğim twrp yükleme aracı hem de kendim manual yaptım ancak nafile. Bootloader kilidi açık, usb hata ayıklama modu açık. Cihazı bağladığımda fastboot devices yazarak bağlı olduğunu görüyorum yani bilgisayarımda driverler düzün bir şekilde kurulu. ancak birşey flashlamak istediğim istediğim zaman powershell üzerinden komut girip entere basınca usb çıkış sesi geliyor ve öylece kalıyor. Magisk kullanarak boot.img yamalayıp onu flashlamaya çalıştığımda da aynı şeyi alıyorum. Sadece usb çıkış sesi geliyor. Telefonu stock recovery üzerinde wipe data yaptığım ve tekrar denedim. Sonuç yine aynı. Herhangi bir fikri olan var mı acaba?
Powershelli açtıktan sonra CMD yazıp entarlayip işlemi ondan sonra denermisin

Oyla:

SafderunTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
12

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    327,7 KB · Görüntüleme: 17
Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Buradaki kolay yükleme aracı ile deneyebilirsiniz işlemi.

Oyla:

SafderunTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
12
Buradaki kolay yükleme aracı ile deneyebilirsiniz işlemi.

Yazdım zaten denediğimi. Twrp Yazılıyor Kısmında Kalıyor. Yüklemiyor. Ama cihazınızın doğru bağlanığ bağlanmadığı kontrol ediliyor kısmından geçiyor yazılıyor kısmında takılıyor.

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Yazdım zaten denediğimi. Twrp Yazılıyor Kısmında Kalıyor. Yüklemiyor. Ama cihazınızın doğru bağlanığ bağlanmadığı kontrol ediliyor kısmından geçiyor yazılıyor kısmında takılıyor.

İşlemler doğru yapılmış gibi görünmekte.Tavsiyem Win 7 64 bit bir PC varsa oradan denemeniz olabilir veya Cihaza Fastboot rom flashlayıp yeniden TWRP yükleme işlemini deneyebilirsiniz.

Oyla:

SafderunTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
12
İşlemler doğru yapılmış gibi görünmekte.Tavsiyem Win 7 64 bit bir PC varsa oradan denemeniz olabilir veya Cihaza Fastboot rom flashlayıp yeniden TWRP yükleme işlemini deneyebilirsiniz.

İlk twrp yüklediğimde win 7'den yüklemiştim ve ayı adımları yaptım hiçbir sıkıntı olmamıştı ama şaunda yanımda veya yakınımda win 7 bilgisayar yok ama virtual box programı üzerinde kurulu win 7 64bit isşletim sistemi kurulu ordan yapabilir miyim acaba?

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
İlk twrp yüklediğimde win 7'den yüklemiştim ve ayı adımları yaptım hiçbir sıkıntı olmamıştı ama şaunda yanımda veya yakınımda win 7 bilgisayar yok ama virtual box programı üzerinde kurulu win 7 64bit isşletim sistemi kurulu ordan yapabilir miyim acaba?

Denenebilir hocam.

Oyla:

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
birde adb nin yüklü olduğu adres çubuğuna cmd enter yapıp öyle denermisiniz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

SafderunTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
12
Denenebilir hocam.

Cevaplar için ve ayrıca İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

birde adb nin yüklü olduğu adres çubuğuna cmd enter yapıp öyle denermisiniz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu sefer list of devices kısmında bir boşluk çıktı. En iyisi yukarıda hocamın dediği gibi win7x64 cihazda denemek. Tavsiyeler için teşekkürler

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    299,1 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt