Yardım Telefonuma Güncelleme Gelmiyor (REDMİ NOTE 10 5G)

yusuf.f

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note10 5g
Konular
5
telefonum global sürüm , IMEI attım ama güncellemeler açık, bilgisayardan root atamam,bilgisayarımda yok,forumda bir çok yolu denedim ama olmadı güncelleme yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
telefonum global sürüm , IMEI attım ama güncellemeler açık, bilgisayardan root atamam,bilgisayarımda yok,forumda bir çok yolu denedim ama olmadı güncelleme yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz.
Yüklemek istediğiniz romun ota güncellemesini, cihaz içindeki güncelleme kısmında yükleyebilirsiniz. Ama uyarmak isterim, eğer MIUI 13 güncellemesi yapmak istiyorsanız pek tavsiye etmem. Pek çok kişi 13 den memnun değil.

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Merhaba bende de redmi note 10 5g var çin versiyon olan bana bugün 13.03 geldi yapmadım imei sadece sim 2 de atıldı hem gider Diye korkuyorum hemde sorunlu bi sürüm diyorlar.

hayim421

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
haşim
Cihazım
mmi mix 2
Konular
0
Çin sürümünde india yada çin romu güncellemede sıkıntı çıkarmıyor onun harici miui13 baya sıkıntı çıkarıyor global rom ile çin cihazı ise uğraşmayın india rom ile çin cihazı ise deneyebilirsiniz 1 aydır kullanmaktayım çok bir sıkıntı yok arada chrome çöküyor harici sıkıntıya rastlamadım

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Çin sürümünde india yada çin romu güncellemede sıkıntı çıkarmıyor onun harici miui13 baya sıkıntı çıkarıyor global rom ile çin cihazı ise uğraşmayın india rom ile çin cihazı ise deneyebilirsiniz 1 aydır kullanmaktayım çok bir sıkıntı yok arada chrome çöküyor harici sıkıntıya rastlamadım
şu an çin sürümünü flashlıyorum bi önceki sürüme . Sizce hindistan romumu Çin romumu iyi bu telefon için ayrıca iki romdada mi nın kendı mesaj ve arama uygulamaları yok sanırsam.

hayim421

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
haşim
Cihazım
mmi mix 2
Konular
0
şu an çin sürümünü flashlıyorum bi önceki sürüme . Sizce hindistan romumu Çin romumu iyi bu telefon için ayrıca iki romdada mi nın kendı mesaj ve arama uygulamaları yok sanırsam.
Google uygulamalarını neredeyse 7/24 kullanmaktayım o yüzden india yükledim memmunum chrome harici bir sıkıntı göremedim kendi mesaj ve arama uygulaması dediğiniz şey telefon ve mesajlar uygulaması ise varlar genel olarak aynılar bir kaç ekstra uygulama yüklüyo onun harici eksik yoktu

uyy06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yalçın
Cihazım
Resmi note 10 5
Konular
0
Kardeşim güncellersen sorun çıkar

Üst Alt