Yardım Telefonuma apk yükleyemiyorum.

JhonTaravolta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jhon
Cihazım
mi note 10
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 13.0.1
Telefon Modeli
Mi note 10
Bootloader Kilidi
Açık
Yeni aldığım Xiaomi mi note 10 cihazıma apk dosyasını indiriyorum fakat dosyayı cihazıma yükleyemiyorum, yükle simgesine basıyorum hiçbir uyarı vermeden iptal oluyor.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Yeni aldığım Xiaomi mi note 10 cihazıma apk dosyasını indiriyorum fakat dosyayı cihazıma yükleyemiyorum, yükle simgesine basıyorum hiçbir uyarı vermeden iptal oluyor.
Cihazınızda root var mı? App manager ya da Lucky Patcher uygulamasını kullanmayı deneyin. Diğer bir seçenek ise, root varsa paket yükleyiciyi magisk üzerinden ek paket ile yükseltebiliyorsunuz, onu deneyebilirsiniz.

Oyla:

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Cihazınızda root var mı? App manager ya da Lucky Patcher uygulamasını kullanmayı deneyin. Diğer bir seçenek ise, root varsa paket yükleyiciyi magisk üzerinden ek paket ile yükseltebiliyorsunuz, onu deneyebilirsiniz.
Merhaba,
Magisk ile nasıl yükleyebiliriz ? Mi Account sistem uygulamasını güncellemeye çalışıyorum ama olmuyor da.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Merhaba,
Magisk ile nasıl yükleyebiliriz ? Mi Account sistem uygulamasını güncellemeye çalışıyorum ama olmuyor da.
Magisk ile değil, önce magisk yükleyeceksiniz, sonrasında Lp uygulamasını yüklemeniz gerekmekte.

Oyla:
Üst Alt