Yardım Telefonum şarjı bittikten sonra kapandı ve açılmıyor

Alexis Ren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 4 kullanıyorum, telefonum şarjı bittikten sonra kapanmış, ben bu sırada uyuduğum için fark etmedim, şu anda yalnızca kırmızı ışık yanıyor, şarj olması için kabloyu taktığımda ise şarj olmuyor, açma tuşlarına bastığımda telefon şarj olurken çıkan pil ekranı çıkıyor fakat içi bomboş, yani şarj olmuyor, ne yapabilirim?

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Yarım saat sarja takılı bekle olmuyor göstersede..öncelikle bunu dene

Oyla:

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Şarj olurken çıkan pil ekranı çıkıyor ise şarj oluyordur, zorlama telefonu yarım saat falan şarj olsun ondan sonra açarsın. Bir dahakine şarjı bitirmemeye dikkat et.

Oyla:

abdurrahmangnd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
10
Cihazım
Mi 5 prime
Konular
1
merhabalar benim telefonum mi 5 prime sorunsuz kullanıyodum bi anda tel şarj olmamaya başladı ve kırmızı ışık yanıp sönüyor soketi ve bataryayı değiştim hala aynı az önce kırmızı ışık 3 uzun 1 kısa bide soluk yanıp sönüyordu defalarca. bunun anlamı nedır telefona ne olmus olabilir. telefonumdan memnunum başka tel almak istemiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Oyla:

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
merhabalar benim telefonum mi 5 prime sorunsuz kullanıyodum bi anda tel şarj olmamaya başladı ve kırmızı ışık yanıp sönüyor soketi ve bataryayı değiştim hala aynı az önce kırmızı ışık 3 uzun 1 kısa bide soluk yanıp sönüyordu defalarca. bunun anlamı nedır telefona ne olmus olabilir. telefonumdan memnunum başka tel almak istemiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Anakarttan olma ihtimali yüksek şu konuya bi göz atın isterseniz sizin soruna benziyor baktınız mi bilmiyorum
Çözüldü - Mi5 Şarj Sorunu - Tamamen Bozuldu

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 4 kullanıyorum, telefonum şarjı bittikten sonra kapanmış, ben bu sırada uyuduğum için fark etmedim, şu anda yalnızca kırmızı ışık yanıyor, şarj olması için kabloyu taktığımda ise şarj olmuyor, açma tuşlarına bastığımda telefon şarj olurken çıkan pil ekranı çıkıyor fakat içi bomboş, yani şarj olmuyor, ne yapabilirim?
Eşimin cihazında da aynı sorun oldu özel bir Xiaomi servisine gönderdim hem batarya hemde şarj soketi değişti ayrıca anakart üzerinde de şarj ile ilgili bir kısım vardi ondan kaynakliydi bu şekilde tamir edildi sonra düzeldi ve daha karşılaşmadık böyle bir sorunla bu arada farklı sarj başlığı ve kablolar ile kombinasyon yapın belki şarj cihazından kaynakli da olabilir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt