Yardım Telefonum rootlu mu değil mi nasıl anlarım

watson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk Kömürc
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.1.4
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Açık
Bootloader kilidi açmıştım custom rom yüklemiştim şimdi orjinal rom'a döndüm rootcheck uygulamasını indirdim orda "üzgünüm kök erişimi bu cihaza düzgün bir şekilde yüklü değil" yazıyor. Bu şekilde rootlu mu oluyor cihazım rootsuz mu?

Çözüldü - Netflix yüklenmiyor

Bu mesajdaki açıklamaları yaptım netflix cihaza uyumlu değil hatası alıyordum bu aşamalar sorunumu çözer mi?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Yüklemeyi fastboot üzerinden yaptıysanız orijinale dönmüştür zaten, bu işlem ilk aldığınız güne döndürür. Netflix için de aşağıdaki linkten indirip elle yükleyin.

Oyla:

watson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk Kömürc
Cihazım
Mi9T
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben çok anlamıyorum da ben root'uda kaldırmak istiyordum rootsuz kullanmak istiyordum root kalkmış mıdır kalktıysa neden uygulamada kök erişimi hatası veriyor?

Oyla:

Proloader

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Promechanic
Cihazım
mi 10t
Konular
4
Ben çok anlamıyorum da ben root'uda kaldırmak istiyordum rootsuz kullanmak istiyordum root kalkmış mıdır kalktıysa neden uygulamada kök erişimi

Ben çok anlamıyorum da ben root'uda kaldırmak istiyordum rootsuz kullanmak istiyordum root kalkmış mıdır kalktıysa neden uygulamada kök erişimi hatası veriyor?
Kök erişimi yoksa cihaz root lu değildir

Oyla:

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
play storeden root checker uygulamasını indirip test yapın kırmızı çarpı işareti çıkarsa rootlu değildir

Oyla:

watson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk Kömürc
Cihazım
Mi9T
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Root Checker uygulamasını kullandığımda Üzgünüm! Kök erişimi bu cihaza düzgün bir şekilde yüklü değil. hatası veriyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu rootlu olmadığı anlamına geliyor yani anladığım kadarıyla.

Oyla:

Proloader

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Promechanic
Cihazım
mi 10t
Konular
4
Root Checker uygulamasını kullandığımda Üzgünüm! Kök erişimi bu cihaza düzgün bir şekilde yüklü değil. hatası veriyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu rootlu olmadığı anlamına geliyor yani anladığım kadarıyla.
evet cihazınız rootlu değil

Oyla:

zero_dx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
siesta
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
Bootloader kilidi açmıştım custom rom yüklemiştim şimdi orjinal rom'a döndüm rootcheck uygulamasını indirdim orda "üzgünüm kök erişimi bu cihaza düzgün bir şekilde yüklü değil" yazıyor. Bu şekilde rootlu mu oluyor cihazım rootsuz mu?

Çözüldü - Netflix yüklenmiyor

Bu mesajdaki açıklamaları yaptım netflix cihaza uyumlu değil hatası alıyordum bu aşamalar sorunumu çözer mi?
bendede ona benzer birşey olmuştu sanırım yarım root gibi bişey doğru biliorsam, yarı çalışan bir root, bazı uygulamalarda rootu kabul ediyor, çok nadir uygulamalarda rootlu kullanım sağlıyor ama root gerektiren bir şey yapamıyorsun ör: es dosyada sistem dosyalarını görmek için root istiyor bende de o yarım root varken izin verdim sistem dosyalarını görebiliyorum ama değişiklik/silme/kopyalama/taşıma yapamıyorum yarı işlevli oluyor çok nadiren, çoğu yerde çalışmaz ama tatamen root yok da denemez rootlu mu değilmi bilmek için de magisk uygulamasına girdiğinde yukarıda yes yes yes no tarzı şeyler yazıyor sanırım hepsinin no olması lazım

Oyla:
Üst Alt