Çözüldü Telefonum ne rom yükleniyor nede twrp indirebiliyorum

ArdaK0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
14
Telefonuma rom atmak istiyordum mi flash ile rom attım yanlış rom attım galiba telefon çince falan oldu orjinal rom buldum kurmaya çalıştığımda fastboot command hatası verdi twrp kurup ordan atayım dedim Flashing is not allowed in Lock State hatası veriyor

Çözüm
Rom kurulumu sırasında bootloader kilitlemiş gibisiniz. BL kilidi açma işlemini tekrar uygulayın. Bundan sonra flash tool ile kurulum yaparken clean all and lock kısmını seçmeyin. Varsayılan olarak seçili gelir siz clean all ile kuracaksınız.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Rom kurulumu sırasında bootloader kilitlemiş gibisiniz. BL kilidi açma işlemini tekrar uygulayın. Bundan sonra flash tool ile kurulum yaparken clean all and lock kısmını seçmeyin. Varsayılan olarak seçili gelir siz clean all ile kuracaksınız.

Oyla: Çözüm

ArdaK0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet bootloader kitlenmiş saatlerce başka yerlerden rom indirip siliyorum teşekkürler

Oyla:
Üst Alt