Yardım telefonum mi de acilll

350zserkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
merhaba arkadaşlar xiaomi 5s plus kullanıyorum telefonum çok hafif bi şekilde koltuga düştü darbe izi falan yok zaten yumuşak zemin ama telefon kendi kendine resliyor durmadan mi ekranına geliyor ve kendini kapatıyor cihazımı açamıyorum lütfen yardım edin

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
merhaba arkadaşlar xiaomi 5s plus kullanıyorum telefonum çok hafif bi şekilde koltuga düştü darbe izi falan yok zaten yumuşak zemin ama telefon kendi kendine resliyor durmadan mi ekranına geliyor ve kendini kapatıyor cihazımı açamıyorum lütfen yardım edin
Yan power tuşuna bir bakın basılı kalmış olabilir. Ya da kapatmaya basılımtutun kapanıyor mu

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

350zserkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
Cihazın power tuş takımını komple çıkardım şarja taktım yine resliyor kendini

Oyla:

star22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 4x
Konular
0
Aynı durum bende redmi note 4 cihazimda oldu (aynı şekilde koltuğa belli bir mesafeden bıraktığında mi yazısında takılı kalıyordu). Sorun batarya soketinin yerinden oynayıp temassizlik yapmasi.

Oyla:

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37

Cihaz küçük veya büyük düşmelerde de olsun ani sarsıntılardan dolayı soketlerde oynamaya sebebiyet vererek temassızlık sonucunu doğurarak cihazda sürekli Restart(Geri Başlatma) durumunda kalabilir.
Fastboot'a girmek istediğinizde de kombinasyonlar ile hala Restart yapmaya çalışıyorsa Mi yazısıyla.
Öncelikle cihazınız garantili kapsamda ise Teknik Servise gönderip sorununuzu bildirin.
Eğer ekipmanınız varsa ve tecrübe sahibiyseniz cihazın mekaniği ve kasa yapısıyla alakalı Youtube üzerinden destek alarak videolar üzerinden soketlerinizi kontrol edebilirsiniz.
Ama yapacağınız işlemin her zaman Risk faktörü taşıdığını biliniz.
Geçmiş olsun tekrar.

Oyla:
Üst Alt