Yardım Telefonum Kapandı Açılmıyor. Redmi 5 plus

Halil Berat Demirtaş

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil Berat
Cihazım
redmi note 9
Konular
1
Telefonum aniden kapandı açamıyorum.Şarja takınca ışığı yanıyor.

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Konuyu hortlacağım fakat aynı sorun bende de var dün akşamdan beri 2 ay önce yeni cihaz aldım ve redmi 5 plus kutuda duruyordu dün akşam açmaya çalıştım fakat açılmıyor sarja taktım sorunsuz sarj oluyor fakat hiç bir şekilde açılmıyor tepki vermiyor recovery mod vs de açılmıyor bu sorunu nasıl çözebilriim?

Oyla:

Mehmetkrtls

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Redmi 5
Konular
0
Olmayacak şey değil hocam beklenir telefoncunun yolu gözüktü bize
Hocam aynı sorun bende de oldu çözüm bulabildiniz mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuyu hortlacağım fakat aynı sorun bende de var dün akşamdan beri 2 ay önce yeni cihaz aldım ve redmi 5 plus kutuda duruyordu dün akşam açmaya çalıştım fakat açılmıyor sarja taktım sorunsuz sarj oluyor fakat hiç bir şekilde açılmıyor tepki vermiyor recovery mod vs de açılmıyor bu sorunu nasıl çözebilriim?
Sorununuza bir çözüm bulabildiniz mi? Aynı sorun bende de var şu an

Oyla:

nenMAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HAKAN
Cihazım
REDMİ 5 PLUS
Konular
2
Hocam aynı sorun bende de oldu çözüm bulabildiniz mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorununuza bir çözüm bulabildiniz mi? Aynı sorun bende de var şu an
Açılış ekranında kalıyor ve recovery mod işlevi çalışmıyorsa, TWRP kurulup daha sonra güncel rom kurulur ve düzelir. Benim elimde de aynı sorun yüzünden açılış ekranında kalan Redmi 5 Plus var ve emmc entegresi arızalı. Anakart değişikliği yapmayı denedim ama ne yazık ki anakartını piyasada bulmak mümkün değil. 2. El ekranı kırık ilanlara baktım 4/64 modeli için ekranı kasası darmadağın cihazları 500 TL gibi fiyatlara bulabilirsiniz. Ben hepsine yazdım ve hiçbirinde cihaza ait fatura da yok. 500 TL anakart için verip çalıntı cihaz anakartı ile karşılaşabilirsiniz. Kişi sattıktan sonra çalıntı ihbarı oluşturup canınızı sıkabilir. Hiç bulaşmayın ve ekranını ve diğer parçalarını satıp alacağınız yeni cihaza bütçe ayırın. Onlar hurda telefonlarını ne yaparlarsa yapsınlar.

Oyla:
Üst Alt