Yardım Telefonum kafayı yedi

rysatsu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
POCO X4 Pro 5G
Konular
1
Güncelleme sırasında yanlışlıkla kapattim telefonum kapanmıştı tamirciye götürdük açtı açmasına ama açmaz olaymış ses gelmiyor o yüzden sesli olan her şeyi oynatmıyor sarj olup olmadığını göstermiyor bir de flaşı açtım kapanmıyor artık onun yüzündende kamera kafayı yedi görüntü yok bir şey yok girince hemen kendi kendine çıkıyor ne yapmalıyım bootlader kilidini açıp düzelt diyorlarda onlardan hiç anlamam

bulent872

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B.
Cihazım
Sea+Ginkgo
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Güncelleme sırasında yanlışlıkla kapattim telefonum kapanmıştı tamirciye götürdük açtı açmasına ama açmaz olaymış ses gelmiyor o yüzden sesli olan her şeyi oynatmıyor sarj olup olmadığını göstermiyor bir de flaşı açtım kapanmıyor artık onun yüzündende kamera kafayı yedi görüntü yok bir şey yok girince hemen kendi kendine çıkıyor ne yapmalıyım bootlader kilidini açıp düzelt diyorlarda onlardan hiç anlamam
Anlaşılmayacak bir şey yok, telefonunu yedekle Bootloader kilidini aç, kilit açılınca en güncel Stock Rom'(yani yazılımını) yükle.

Çocuk oyuncağı bu işlemleri sene 2011-2012 lise yıllarımda youtubesiz, forumsuz, Allah'a emanet yapıyordum sen rahatça yaparsın, takıldığında da acele etme forumda bir çok arkadaşımız sana seve seve yardımcı olur dostum.

Oyla:
Üst Alt