Yardım Telefonum hiçbir ithalatçı firmaya kayıtlı değil mi?

turamer2422

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunahan
Cihazım
Redmi
Konular
7
Telefonumu servise vericem Win Telekom diyor garanti belgesinde teknik servislerine de Genpa bakıyormuş heralde bu telefonların ancak şu siteden IMEI sorguluyorum kayıt bulunamadı diyor. Delta, Ouno hepsine IMEI sorgulattım hiçbirinde kayıt bulamadı. Ben de korktum e-devletten ve Xiaomi'nin kendi sitesinden IMEI sorgulattım telefonum orjinal ve İthalatçı Garantili olarak IMEI'si kayıtlı. Ancak ben şimdi nereye vericem teknik servis için lütfen yardımcı olur musunuz?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Genpa web sitesi üzerinden garanti sorgulaması yapılamıyor. Web sitelerinde sadece Genpa tarafından ithal edilen ya da genpa satışlı olan cihazlar görünüyor. Bu durum zaten sorgulama alanında da belirtilmiş...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Genpa'ya telefonla ulaşarak, mail göndrerek veya bir Genpa servisine giderek IMEI numaranız ile garanti sorgulamasını yaptırabilirsiniz.

turamer2422

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunahan
Cihazım
Redmi
Konular
7
Genpa web sitesi üzerinden garanti sorgulaması yapılamıyor. Web sitelerinde sadece Genpa tarafından ithal edilen ya da genpa satışlı olan cihazlar görünüyor. Bu durum zaten sorgulama alanında da belirtilmiş...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Genpa'ya telefonla ulaşarak, mail göndrerek veya bir Genpa servisine giderek IMEI numaranız ile garanti sorgulamasını yaptırabilirsiniz.
Genpa tarafından ithal edilen ya da genpa satışlı olan cihazlar aynı zamanda genpanın garanti kapsamına aldığı cihazlar değil mi? Bir firma ithal ettiği telefona neden garanti desteği vermez ki? Benim amacım genpa satışlı mı değil mi onu öğrenmekti ancak değilmiş. Telefonu nereye garantiye vermem gerektiğini bilmiyorum.

Üst Alt