Yardım Telefonum döngüye girdi açılmıyor

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
mıuı 14 last
Telefon Modeli
redmi note 10 pro veya s
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar elimde MODEL:M2101K6G bir redmi cihaz var sanırım redmi note 10 pro oluyor note 10s de olabilir tam emin değilim.
Abim bu telefonu 2.el olarak satın alıyor ve eve geldiğinde cihazı güncelliyor ve cihaz yeniden başlıyor ve tam açılacakken tekrardan recovery ekranına atıyor wipe data yaptım ama nafile sorun çözülmedi recovery ekranında nv data is corrupted isimli hata var.
Sanırsam cihazın modem dosyası hasar almış bu yüzden açılmıyor internette gördüğüm cihaz ile iligli bazı modem dosyalarını denedim ama sorunu çözemedim aynı sorun devam ediyor cihazın bootloader kilidi kapalı olduğu için fastboot rom atamıyorum en son çare olarak buraya yazmaya karar verdim yardımlarınızı bekliyorum.
agit77
H.kadioglu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

CanYILMAZ

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
maalesef. Bootloader kilidi kapalı rom ya da modem yükleyemezsiniz yetkili hesap gerekli..

Oyla:

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
adb ile fastboot yüklediğimde yüklendi gözüküyor herhangi bir hata vermiyor ama modem yükleme sonrası aynı şekilde döngüye devam ediyor.
Yetkili hesap işini nasıl yapılabilir ? bu sorunu nasıl aşabilirim ?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
adb ile fastboot yüklediğimde yüklendi gözüküyor herhangi bir hata vermiyor ama modem yükleme sonrası aynı şekilde döngüye devam ediyor.
Yetkili hesap işini nasıl yapılabilir ? bu sorunu nasıl aşabilirim ?
yüklenmez hocam kilit kapalı rom da modemde yüklenmez. cihaz brick olmadan önce kilit açma başvurunuz varsa mi flash unlock ile kilit açın. diğer türlü yetkili hesap ile işlem gerekli masraf var.

Oyla:

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yüklenmez hocam kilit kapalı rom da modemde yüklenmez. cihaz brick olmadan önce kilit açma başvurunuz varsa mi flash unlock ile kilit açın. diğer türlü yetkili hesap ile işlem gerekli masraf var.
anladım hocam malasef kilit başvursu yapılmamış tek çözüm aldığımız telefoncuya vermek. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt