Yardım telefonum darbe aldı ekran kapandı

Berkay1579

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
note 6 pro
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global beta rom 9.5.16
Telefon Modeli
Redmi Note 6 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar Yardımcı olur musunuz bugün yiğenim sert plastik bir malzemeyle oynarken nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde ekrana sertçe çarptı ondan sonra ekran açılmadı kapandımı diye düşündüm ama açmaya çalışdığımda açılmıyor dışardan ekranda kırık veya herhangi bir hasar görülmüyor çıplak gözle bakıldığında nolmuş olabilir yardımcı olabilirmisiniz çarptığı yer ekranın sol üst bölümü

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Arkadaşlar Yardımcı olur musunuz bugün yiğenim sert plastik bir malzemeyle oynarken nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde ekrana sertçe çarptı ondan sonra ekran açılmadı kapandımı diye düşündüm ama açmaya çalışdığımda açılmıyor dışardan ekranda kırık veya herhangi bir hasar görülmüyor çıplak gözle bakıldığında nolmuş olabilir yardımcı olabilirmisiniz çarptığı yer ekranın sol üst bölümü
Garantisi varsa garantiye göderebilirsiniz

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Yiğen telefonu bayıltmış resmen darbe anakart a zarar vermiş olabilir yada cihazın içinde bişey kopmuş olabilir.birkaç saat şarjda dursun olmazsa servis garanti yolu görünecek

Oyla:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Hocam power tuşuna telefon titreyene kadar basılı tutun eğer titrerse ekranı iç taraftan çatlatmıştır. Titremezse anakart darbe almıştır.

Oyla:

Berkay1579

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
note 6 pro
Konular
7
Yiğen telefonu bayıltmış resmen darbe anakart a zarar vermiş olabilir yada cihazın içinde bişey kopmuş olabilir.birkaç saat şarjda dursun olmazsa servis garanti yolu görünecek
dün götürdüm batarya konnektörü kırılmış 70 tl yle kurtulduk
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam power tuşuna telefon titreyene kadar basılı tutun eğer titrerse ekranı iç taraftan çatlatmıştır. Titremezse anakart darbe almıştır.
dün götürdüm batarya konnektörü kırılmış benda anakarta zarar geldi diye korktum

Oyla:
Üst Alt