Yardım Telefonum çöp oldu eski bilgilerime erişebilir miyim?

songul.aktas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Songül
Cihazım
Redmi note6 pro
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Xiaomi note 6 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Redmi note 6 pro telefonum vardı. 12 Eylül günü aniden kapandı. Şimdi huawei bir telefon aldım. Telefon tamir olmadı tabi. İçindeki verilerim değerliydi. Veri kurtarma merkezleri çok fazla ücret talep ediyorlar. Nette ölü telefondan veri kurtarma programları var. Işe yarar mı bilgisi olan var mı?

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Redmi note 6 pro telefonum vardı. 12 Eylül günü aniden kapandı. Şimdi huawei bir telefon aldım. Telefon tamir olmadı tabi. İçindeki verilerim değerliydi. Veri kurtarma merkezleri çok fazla ücret talep ediyorlar. Nette ölü telefondan veri kurtarma programları var. Işe yarar mı bilgisi olan var mı?
normalde evet bazı programlar veri kurtarıyor ama note 6 pro da emmc arızası var yani depolama çipi arızalanıyor bilgilerinizde o çipte oldugu için kurtarma olasılıgınız yok diyebilirim

Oyla:

songul.aktas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Songül
Cihazım
Redmi note6 pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
normalde evet bazı programlar veri kurtarıyor ama note 6 pro da emmc arızası var yani depolama çipi arızalanıyor bilgilerinizde o çipte oldugu için kurtarma olasılıgınız yok diyebilirim
Hasar emmc kartta olduğu için ölü telefondan veri kurtaran programlar işe yaramıyor yani öyle mi

Oyla:
Üst Alt