Yardım Telefonum çok ısınıyor

KereMBKayA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem kaya
Cihazım
İxaomi poco x3
Konular
1
Telefonum 2 el mobile legend oyanadiktan sonra pil ısısı 46 dereceyi CPU ısısı 56 dereceyi görüyor ele tutulmucak kadar rahatsız ediyor her YouTube kanalı oyun telefonu olarak bahsediyor bu telefondan bende bunun için aldım ve herkes bu telefon için ısınmıyor diyor benimki ateş gibi hele geçen albion online oynadım pil ısısı 54 derecyi gördü sizce normalmi

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Yaz sıcakları ve amiral seviyesi işlemci bir olunca bu ısı normal gibi geldi bana. Serin bir ortamda bu sıcaklığa çıkıyorsa biraz fazla. Güç tasarrufu açıkken oyun oynamıyorsunuz herhalde?

KereMBKayA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem kaya
Cihazım
İxaomi poco x3
Konular
1
Yaz sıcakları ve amiral seviyesi işlemci bir olunca bu ısı normal gibi geldi bana. Serin bir ortamda bu sıcaklığa çıkıyorsa biraz fazla. Güç tasarrufu açıkken oyun oynamıyorsunuz herhalde?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ev sıcaklığında oynuyorum yaşadığım yerde genel sıcaklık 34 derece. güç tasarrufu acikmi oynamlayim oyunları ?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

Ev sıcaklığında oynuyorum yaşadığım yerde genel sıcaklık 34 derece. güç tasarrufu acikmi oynamlayim oyunları ?
34 derece yüksek sayılabilecek bir derece. Cihaz soğuyamıyor ki ısısını kontrol edebilsin. Güç tasarrufu kapalı olsun. Bazı kullanıcılar güç tasarrufu açık oynadığı için ısınma sorunu oluyor.

Bu sıcaklıklarda normal cihazların ısınması. Düz kullanımda ısınıyor, oyunlarda hayli hayli normal.

KereMBKayA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem kaya
Cihazım
İxaomi poco x3
Konular
1
34 derece yüksek sayılabilecek bir derece. Cihaz soğuyamıyor ki ısısını kontrol edebilsin. Güç tasarrufu kapalı olsun. Bazı kullanıcılar güç tasarrufu açık oynadığı için ısınma sorunu oluyor.

Bu sıcaklıklarda normal cihazların ısınması. Düz kullanımda ısınıyor, oyunlarda hayli hayli normal.
Bu sadece yaz aylari için geçerli soğutucu alıcam zaten en kısa zamanda ama suanlik bir zararı olurmu tele

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Bu sadece yaz aylari için geçerli soğutucu alıcam zaten en kısa zamanda ama suanlik bir zararı olurmu tele
Zararı olmaz. Hatta ısıyı kontrol altına aldığı için daha iyi olur ama kaliteli bir şey alın. Dandik alırsanız yanar manar maazallah, cihazdan olmayın. Cihazı geçtim, parmaklarınıza zarar vermesin.

KereMBKayA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem kaya
Cihazım
İxaomi poco x3
Konular
1
Zararı olmaz. Hatta ısıyı kontrol altına aldığı için daha iyi olur ama kaliteli bir şey alın. Dandik alırsanız yanar manar maazallah, cihazdan olmayın. Cihazı geçtim, parmaklarınıza zarar vermes

Zararı olmaz. Hatta ısıyı kontrol altına aldığı için daha iyi olur ama kaliteli bir şey alın. Dandik alırsanız yanar manar maazallah, cihazdan olmayın. Cihazı geçtim, parmaklarınıza zarar vermesin.
Black shark funcooler pro almayı düşünüyorum onerirmisiniz ?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

Black shark funcooler pro almayı düşünüyorum onerirmisiniz ?
Telefon soğutucuları hakkında deneyimim yok maalesef. Ancak orijinal ise zaten Xiaomi'nin soğutucusu demektir. Sorun yaşamazsınız.

Üst Alt