Soru Telefonum bozuldu

white_mamba

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berke
Cihazım
Redmi 5
Konular
1
Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak yardımcı olabilir misiniz acaba?
Xiaomi Redmi 5 telefonu 1.5 yıldır kullanıyorum cihazım da hiçbir sorun olmamasına rağmen 1 hafta önce kendini kapatmaya başladı şarja takınca ekran geliyor ve açılıyor biraz kaldıktan sonra açılıyor şarj olmadan fakat dün iyiyce kapandı ve şarj desteği olmadan açılmıyor ve şarj edilmesine 28 saat kaldı diye gösteriyor ve piliniz sıcaklığı oldukça düşük gibi bir yazı çıkıyor isterseniz atabilirim sizce pilimden kaynaklı bir sorun mu var garantisi devam ediyor sizce oraya mı göndermeliyim başka bir tamirciye mi?
şimdiden çok teşekkür ederim..

Kadir Kılıf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir Kılıf
Cihazım
mi11t
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Bence bataryanın ömrü bitmiş olduğu için böyle bir durumla karşılaştın o yüzden aldığın yere garantiye gitmeni öneririm.

Oyla:

white_mamba

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berke
Cihazım
Redmi 5
Konular
1
Bence bataryanın ömrü bitmiş olduğu için böyle bir durumla karşılaştın o yüzden aldığın yere garantiye gitmeni öneririm.
Hocam bana da öyle geliyor fakat garanti beyoğlunda ben çok uzak oturuyorum oraya karantina sorunu olduğu için bildiğiniz telefoncu var mı
Bu arada sizde redmi 5 mi kullanıyorsunuz

Oyla:

garib38

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
garib
Cihazım
xiaomi 5s
Konular
1
mrb arkadaslar telefonummi 5s bi anda kapandı bir dahada acılmadı fastboot ekranına giremiyorum flashtool filan kullanamıyorum yardımcı olursanızz sevinirim

Oyla:
Üst Alt