Yardım Telefonu yeni aldım ama performansı gittikçe düşüyor

Dadash

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rza Dadashov
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
9
Merhaba. Ben Redmi Note 6 4/64 GB kullanıcısım (MİUİ 10.2.2.0 OEKMIXM GLOBAL Android 8.1.0). Telefonun daha bir ayı dolmadı. Problemim telefonla konuştuğumda ve ya whatsapp sesi dinlediğimde telefonu kulağıma koyuyorum ama ses yine de hoperlorden cikiyor. ve ya aynı durumda ekran kararmıyor ve saat, takvim gibi yerlere giriyor. diğer sorunumsa güç düğmesi. biraz ağır algılıyor. 3-4 saniye geciktiği oluyor ve bazen (her 5-6 kereden bir) kilit ekranında kilidi açmak için kaydırıyorum ama kasılıyor ve bikaç saniye sonra algılıyor. Telefon alındığı gibi hiç dokunmadım. Root veya unlock işlemi yapmadım yani default. Ne önerirsiniz

Uzmankan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
Note8 pro
Konular
27
Donma olayı 10.2.2 yazilimiyla alakalı diğer problemleri bilmiyorum bi önceki sürüme donerseniz donma ve parmak izi geç algılama düzelir. Önceki sürüme dönüş işlemi forumda mevcut

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Zeus001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Büyük ihtimalle sorun sistem güncellemesi ile alakalı . Forumda konuyu aratarak nasıl bir önceki sürüme döneceğiniz ile ilgili konular mevcut.

Oyla:

bykefkof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
S6
Konular
1
yaşadığın problemler bendede mevcut bence son güncelleme ile alakalı ben kilidin açılmasını bekliyorum önceki sürüme dönmeyi veya başka bir rom kullanmayı düşünüyorum.

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Yaşadığınız sorunlar son güncellemeyle alakalı,yakında bir güncelleme gönderip düzeltirler diye düşünüyorum

Oyla:
Üst Alt