Yardım Telefonu Suya Düşürdüm Sürekli Reset Atıyor

mehmetz518

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
2
2 gün önce bulaşık yıkarken soğuk boş suya düştü. dün sıkıntısızdı hoporlar gidip geldi bugün ise kapandı sürekli res atıyor şarj olmuyor usbye bağlıyorum görmüyor

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
2 gün önce bulaşık yıkarken soğuk boş suya düştü. dün sıkıntısızdı hoporlar gidip geldi bugün ise kapandı sürekli res atıyor şarj olmuyor usbye bağlıyorum görmüyor
Oksitlenme yapmıştır, daha fazla zarar görmeden en yakın teknik servise götürün. O şekilde kullanmak ileride daha fazla soruna sebep olur.

mehmetz518

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendim açıp temizlesem olur mu daha okstilenmemiştir herhalde.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Kendim açıp temizlesem olur mu daha okstilenmemiştir herhalde.
Bugün sorunlar başladıysa bu sıcakta kuruma çoktan olmuştur, eğer açabiliyorsanız ve kendinize bu konuda güveniyorsanız tabii ki kendiniz de yapabilirsiniz.

mehmetz518

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
2
Bugün sorunlar başladıysa bu sıcakta kuruma çoktan olmuştur, eğer açabiliyorsanız ve kendinize bu konuda güveniyorsanız tabii ki kendiniz de yapabilirsiniz.
Herhangi bir malzeme kullanmama gerek varmı tecrübem var ekran felan geliyor ancak usb tanımıyor pcye takınca fastboota şarj olmuyor ve sürekli kendine res atıyor. yarın açayım bakayım olmadı düzelmeme ihtimali yüzde kaç ona göre maddi olarak hazırlanayım :D

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Herhangi bir malzeme kullanmama gerek varmı tecrübem var ekran felan geliyor ancak usb tanımıyor pcye takınca fastboota şarj olmuyor ve sürekli kendine res atıyor. yarın açayım bakayım olmadı düzelmeme ihtimali yüzde kaç ona göre maddi olarak hazırlanayım :D
Suya düşen telefonu evde yeterli bilginiz yoksa temizlemeniz çok zor telefona büyük ihtimalle zarar verirsiniz bir telefoncuya düştüğü gibi hemen gotururseniz düşük bir ücretle ileride oluşabilecek bir sorundan kurtarabilirsiniz cihaz çalışıyor herhangi bir sorun yoksa bile bir kaç gün veya ay sonra sorun olmayacağını anlamına gelmez çok büyük hasar verebiliyor

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Oksit temizleme spreyleri var, en kullanışlı olanlar onlardır, youtube üzerinden de birkaç video izlerseniz halledebilirsiniz, tabii sorumluluk sizde. Zaten tecrübem var demişsiniz, ama siz yine de dikkatli olun, fırça kullanacaksanız çok yumuşak olmasına dikkat edin.

mehmetz518

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
2
Oksit temizleme spreyleri var, en kullanışlı olanlar onlardır, youtube üzerinden de birkaç video izlerseniz halledebilirsiniz, tabii sorumluluk sizde. Zaten tecrübem var demişsiniz, ama siz yine de dikkatli olun, fırça kullanacaksanız çok yumuşak olmasına dikkat edin.
Anladım yarın halledeceğimde kurtulur mu cihaz sizce şimdi şarj almaya başladı

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
hocam %75 ankart yanmış
sansli iseniz %25 anakart flexi ,sarj bordu,batarya güç ünitesi,veya direk temizleme sonrasi acilabilir ama düşük bı şans boyle olursa baya sanslisiniz unarim en düşük masrafa hallolur

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Anladım yarın halledeceğimde kurtulur mu cihaz sizce şimdi şarj almaya başladı
Hocam bana cevabını vermeyeceğim bir soru sordunuz donanımsal sorun bu bilemem ki, şansınız varsa oksitlenme fazla hasar vermezse kurtulur tabiki. Şans işi, ciddi bir zarar da görebilir, temizlik yaptıktan sonra sorunsuz da çalışabilir.

Üst Alt