Yardım Telefonu Sıfırla Uyarısı

burakelt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
Arkadaşlar bugün telefon birden bire kapandı ve tekrar açtığımda şifre istedi (normalde desen kullanıyorum). Şifreyi girmeden tekrar kapattım açtım tel normale döndü ama bir kaç saat sonra telefon durup dururken aşağıdaki gibi oldu ve tekrar açılmıyor. Var mıdır içindeki resimleri kurtarmanın yolu? Neden böyle bir şey olmuş olabilir? Bilgisi olan var mı?
Resimden okuyamayanlar için:
Girdiğiniz şifre doğru, ancak ne yazık ki verileriniz bozulmuş.
Telefonunuzu kullanmaya devam etmek için fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi yapmanız gerekiyor. Sıfırlama işleminden sonra telefonunuzun kurulumunu yaparken Google Hesabınıza yedeklenmiş tüm verileri geri yükleme fırsatınız olacaktır.

Ekli dosyalar

• 1533665413900348290247696909131.jpg
    1533665413900348290247696909131.jpg
    860,7 KB · Görüntüleme: 88

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Bende bu sorunu yaşıyorum şu an. Telefon mi 5s.Pixel experience 8.1 rom dan epic rom 8.8.30 a geçerken oldu.Twrp den wipe cache dalvik yaptım daha sonra epic romu flashladım tel açılırken bu hatayı aldım var mıdır bir çözümü?

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
burakelt
Durum servislik gibi görünüyor.

Oyla:

burakelt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
burakelt
Durum servislik gibi görünüyor.
Temiz bir global stable yükledim sorunları çoğu zamanla kendiliğinden yok oldu. çok ilginç. şimdi miui 10 global stable yükleyeceğim inş bir daha böyle sorunlar yaşamam.

Oyla:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Arkadaşlar bugün telefon birden bire kapandı ve tekrar açtığımda şifre istedi (normalde desen kullanıyorum). Şifreyi girmeden tekrar kapattım açtım tel normale döndü ama bir kaç saat sonra telefon durup dururken aşağıdaki gibi oldu ve tekrar açılmıyor. Var mıdır içindeki resimleri kurtarmanın yolu? Neden böyle bir şey olmuş olabilir? Bilgisi olan var mı?
Resimden okuyamayanlar için:
Girdiğiniz şifre doğru, ancak ne yazık ki verileriniz bozulmuş.
Telefonunuzu kullanmaya devam etmek için fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi yapmanız gerekiyor. Sıfırlama işleminden sonra telefonunuzun kurulumunu yaparken Google Hesabınıza yedeklenmiş tüm verileri geri yükleme fırsatınız olacaktır.
Android sürümünüzü söyler misiniz

Oyla:

telefon bilgisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
Android sürümünüzü söyler misiniz
Ben mi yazayım? Doğru kişiyi etiketlediğinize emin misiniz? Konu 2018 de açılmış ve problemi çözmeye yine 2018'de başarmış.
Bendede aynı problem oldu ( bu nedenle eski konuya yazdım ) ama twrp den rom atarken aynı problem oldu. Telefonum redmi note 4x (nikel mtk) Problemi nasıl çözebilirim? Yardımcı olur musunuz? Profilimden son açtığım konuya ulaşabilirsiniz orada daha çok detay verdim.

Oyla:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Ben mi yazayım? Doğru kişiyi etiketlediğinize emin misiniz? Konu 2018 de açılmış ve problemi çözmeye yine 2018'de başarmış.
Bendede aynı problem oldu ( bu nedenle eski konuya yazdım ) ama twrp den rom atarken aynı problem oldu. Telefonum redmi note 4x (nikel mtk) Problemi nasıl çözebilirim? Yardımcı olur musunuz? Profilimden son açtığım konuya ulaşabilirsiniz orada daha çok detay verdim.
Çok pardon konu üstte olunca detay öğrenmek istedim

Oyla:
Üst Alt