Yardım Telefonu hiçbir PC görmüyor

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Arkadaşlar selamlar,

Cihazım Mi8 ve TWRP 3.3.1.1 yüklü beta EU kullanıyorum.

Sorunum, başlıkta da belirttiğim gibi recovery modda açınca pc telefonu görmüyor. İki farklı pcde denedim ki bir tanesi kendi pc im twrp yuklediğim pc bu tüm yazılımlar yüklü ama yinede görmüyor pc. Fastboot moda alırsam mi flash görüyor telefonu.

Sorun neden kaynaklanır acaba?

Son düzenleme:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
TWRP içerisinde advanced ayarlarından mount yapmayı denediniz mi?

Hatta öncelikle TWRP'nin dosya kopyalama desteği sunduğundan emin misiniz?
Mount dediğiniz işleme yabancıyım, kopyalama kısmı için ise ilk twrp kurulumu yaptığımda eu romu pcden atımştım ve ozaman görmüştü. Sonra uzun zaman böyle bir ihtiyaç olmadı geçenlerde herşeyi sildikten sonra rom atma gerekli olunca ortaya çıktı bu durum.

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Mount dediğiniz işleme yabancıyım, kopyalama kısmı için ise ilk twrp kurulumu yaptığımda eu romu pcden atımştım ve ozaman görmüştü. Sonra uzun zaman böyle bir ihtiyaç olmadı geçenlerde herşeyi sildikten sonra rom atma gerekli olunca ortaya çıktı bu durum.

Daha önce romu attığınıza göre bilgisayarda sorun olmaması lazım. Zaten başka bilgisayarda da denediğinizi belirtmişsiniz. (USB 2 portuna bağlamayı da bir deneyin)

TWRP sürümünü güncellediyseniz bu özellik yeni sürümde kullandığınız TWRP'den kaldırılmış veya varsayılan olarak kapalı hale getirilmiştir. Advanced/Mount altından yeniden açık hale getirebilirsiniz. Eğer düzelmezse farklı bir TWRP denemenizi tavsiye ederim.

Oyla:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Daha önce romu attığınıza göre bilgisayarda sorun olmaması lazım. Zaten başka bilgisayarda da denediğinizi belirtmişsiniz. (USB 2 portuna bağlamayı da bir deneyin)

TWRP sürümünü güncellediyseniz bu özellik yeni sürümde kullandığınız TWRP'den kaldırılmış veya varsayılan olarak kapalı hale getirilmiştir. Advanced/Mount altından yeniden açık hale getirebilirsiniz. Eğer düzelmezse farklı bir TWRP denemenizi tavsiye ederim.
Mount ekranına geldiğimde cache data sadece seçili, başka seçili olan birşey yok.

Oyla:

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
Orijinal TWRP'nin ADB üzerinde recovery modda görünmesi gerek, decryption'dan önce bile. Kullandığınız TWRP'nin XDA konularında ilgili problem bildirilmiş mi, bir bakın.

TWRP dosya transferi desteklemiyor diye bir şey yok ayrıca, tüm resmi sürümlerde TWRP'nin tüm fonksiyonlarının çalışması şarttır.

Oyla:
Üst Alt