Soru Telefonu Bekleyiniz

useful

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
11
Bu aralar rom deniyorum ve değişiklik yapmadan önce Swift Back-Up ile yedekleme yapıyorum.Daha sonra root atıp Dolby kuruyorum ve cihazı yeniden başlat deyince uygulamalara giriş yapamıyorum cihazın yeniden başlatılmasını bekleyin hatası alıyorum sorun neyden kaynaklı olabilir ? Acaba sürekli rom atmak cihaza zarar mı veriyor ? Yoksa swift Back-Up programı mi sorunlu ?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
bugüne kadar onlarca rom değiştirdim bence rom atmakla zarar gelmez root varsa migrate veya titanium backup programlarını kullanabilirsiniz yedek almak için ben migrateden daha iyi backup programı görmedim tavsiye ederim

useful

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bugüne kadar onlarca rom değiştirdim bence rom atmakla zarar gelmez root varsa migrate veya titanium backup programlarını kullanabilirsiniz yedek almak için ben migrateden daha iyi backup programı görmedim tavsiye ederim
Tavsiyenize uyup deneyeceğim twrp üzerinden sorunsuz yedekleme yapıyor mu ? Uygulamalara giriş yapmaya gerek olmuyor sanirim otomatik giriyor diye umuyorum.

mso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
12
Tavsiyenize uyup deneyeceğim twrp üzerinden sorunsuz yedekleme yapıyor mu ? Uygulamalara giriş yapmaya gerek olmuyor sanirim otomatik giriyor diye umuyorum.

Rootsuz arkadaşlar için önerdiğiniz var mı?

cdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10T
Konular
3
Rootsuz arkadaşlar için önerdiğiniz var mı?
Mi nin kendi yedekleme uygulamasını denediniz mi. Oda verileri yedeklediğini yazıyor. Ne kadar yedekler sağlıklı olur mu bilmiyorum. Sizin için cok sorun olmayacak bir uygulamayı oradan yedekleyin.
Telefondan silin ve oradan geri yükleyin. Verilerin geri gelmesinde sorun olmazsa yedeklemeyi oradan ayarlarsınız.

• Beğen
Tepkiler: mso

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Bu aralar rom deniyorum ve değişiklik yapmadan önce Swift Back-Up ile yedekleme yapıyorum.Daha sonra root atıp Dolby kuruyorum ve cihazı yeniden başlat deyince uygulamalara giriş yapamıyorum cihazın yeniden başlatılmasını bekleyin hatası alıyorum sorun neyden kaynaklı olabilir ? Acaba sürekli rom atmak cihaza zarar mı veriyor ? Yoksa swift Back-Up programı mi sorunlu ?

Eğer Agni kernel kullanıyorsanız bu hata çok normal. Eğer kullanmıyorsanız almış olduğunuz yedek düzgün değildir.

useful

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer Agni kernel kullanıyorsanız bu hata çok normal. Eğer kullanmıyorsanız almış olduğunuz yedek düzgün değildir.
Sayın hocam Kernel kullanmıyorum muhtemelen dediğiniz gibidir yedek sorunludur.Peki migrate hariç sizin önerdiğiniz bir yöntem var mı ?

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Sayın hocam Kernel kullanmıyorum muhtemelen dediğiniz gibidir yedek sorunludur.Peki migrate hariç sizin önerdiğiniz bir yöntem var mı ?

Şahsen yedekleme yapmayı tercih etmiyorum. Önemli olan dosyalarımı drive veya farklı uygulamalara yüklüyorum. Tekrar tekrar yedeğe dönmek yerine temiz kurulum yapmak daha iyidir. Bu benim şahsi fikrimdir. Tercih etmeye bilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: mso
Üst Alt