Soru Telefonlarda Taksit Seçeneği Var mı ?

foor.cun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar. Ben yakın zaman içerisinde Poco X6 Pro almayı düşünüyorum fakat bir sorum olacak sizlere. Taksit ile almak istiyorum ama sanırım telefonlarda taksit seçeneği yok. Acaba mi.com sitesinden taksit ile alınabiliyor mu bilgisi olan var mı ? Çünkü açıklamalar kısmında taksit imkanı olduğu yazıyor sitede ama emin olamadım çünkü ödeme sırasında taksit seçeneğini göremedim. Yardımcı olabilecek biri var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.

qokhandede

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
5
maalesef
Merhaba arkadaşlar. Ben yakın zaman içerisinde Poco X6 Pro almayı düşünüyorum fakat bir sorum olacak sizlere. Taksit ile almak istiyorum ama sanırım telefonlarda taksit seçeneği yok. Acaba mi.com sitesinden taksit ile alınabiliyor mu bilgisi olan var mı ? Çünkü açıklamalar kısmında taksit imkanı olduğu yazıyor sitede ama emin olamadım çünkü ödeme sırasında taksit seçeneğini göremedim. Yardımcı olabilecek biri var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.
maalesef taksit olmuyor. hepsiburada sitesinde kendi bünyesinde kredi çektirip gibi yaptırıyor tabi öyle olunca da bu sefer de hizmet bedeli alıyor.

Oyla:
Üst Alt