Yardım Telefondan Pcye dosya kopyalama sorunu

olkanuver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Note 3
Meslek
Basın - Yayun
Konular
4
Arkadaşlar cihazımdaki resim ve videoları pcye taşıyıp yer açmak istiyorum. Örneğin videoları kesme yöntemiyle pcye taşıyorum fakat asılları telefonda hala duruyor. Nasıl yapacağım merak ettim.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
olkanuver ,

Öncelikle kullanacağın USB kablosu orjinal olsun.

Bağlantıyı yaptıktan sonra ekrana bir bildirim gelir o bildirimi tıkladığında gelen menüden Dosya Transferi ni seç.

Windows gezginini açtığında ekrana iki adet aç. Sol taraf telefon ekranına ait olsun, sağdaki de bilgisayarda kopyalama yapacağın bilgisayara ait olsun..

Sonra telefondan kopyalama yapacağın yerleri belirle örneğin telefon ile fotoğraf çektiğin kitaplık ile whatsapp aracılığıyla aldığın ya da gönderme yaptığın resimlerin bulunduğu yer olsun..

Telefondan kopyalama yaptıktan sonra bilgisayardaki yerde de aynı sayıda resim kopyalandığını kontrol et ve işlem doğru ise telefon üzerinden silme yap.

Yani kes yapıştır yerine koylama ve yapıştır seçeneğini kullan.

Oyla:

olkanuver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Note 3
Meslek
Basın - Yayun
Konular
4
olkanuver ,

Öncelikle kullanacağın USB kablosu orjinal olsun.

Bağlantıyı yaptıktan sonra ekrana bir bildirim gelir o bildirimi tıkladığında gelen menüden Dosya Transferi ni seç.

Windows gezginini açtığında ekrana iki adet aç. Sol taraf telefon ekranına ait olsun, sağdaki de bilgisayarda kopyalama yapacağın bilgisayara ait olsun..

Sonra telefondan kopyalama yapacağın yerleri belirle örneğin telefon ile fotoğraf çektiğin kitaplık ile whatsapp aracılığıyla aldığın ya da gönderme yaptığın resimlerin bulunduğu yer olsun..

Telefondan kopyalama yaptıktan sonra bilgisayardaki yerde de aynı sayıda resim kopyalandığını kontrol et ve işlem doğru ise telefon üzerinden silme yap.

Yani kes yapıştır yerine koylama ve yapıştır seçeneğini kullan.

Anladım üstadım çok teşekkür ederim. Yoksa kafayı yiyecektim acaba problem nerde diye. Dediğiniz gibi yapıcam çok sağolun.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Yer açmak değilde eğer yedeklemek içinse rar programını kurup oradan dcim , whatsapp gibi klasörleri seçip sıkıştırma yaparak tek dosya haline getirip daha hızlı kopyalama yapa bilirsiniz ,

Oyla:

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Arkadaşlar cihazımdaki resim ve videoları pcye taşıyıp yer açmak istiyorum. Örneğin videoları kesme yöntemiyle pcye taşıyorum fakat asılları telefonda hala duruyor. Nasıl yapacağım merak ettim.
Hocam tamam işte başka bi işleme gerek yok pcye atınca bağlantıyı çıkarın pcde dosyalar açılıyorsa telefondakileri silebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt