Yardım Telefondan Mi Cloud etkinleştiremiyorum

fundaozdr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Funda
Cihazım
Redmi 5 PLus
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.0
Telefon Modeli
Redmi 5 plus
Bootloader Kilidi
Açık
cihazım redmi 5 plus. tek hatlı kullanırken mi cloud u etkinleştirmiştim her konuda kullanabiliyordum. fakat yeni bir sim aldım ve 2 simle kullanmaya başlayınca "sim kartı değiştirilmişe görünüyor" başlığı altında mi cloud hesabı için oturum açma hatası verdi. Şifremi doğru giriyorum. Fakat devamına ilerleyemiyorum. miui forum dan oturum açtım. bilgisayardan oturum açtım. tek simle kullanmayı denedim ama yapamadım. Mi cloud u etkinleştiremediğim için temamı da değiştiremiyorum. Yardım edebilen varsa çok iyi olur

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-02-16 at 17.14.56.jpeg
    WhatsApp Image 2019-02-16 at 17.14.56.jpeg
    33,5 KB · Görüntüleme: 31

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam ilk önce Ayarlar/ Uygulamalar Yönet kısmından "Mi Hesabı"nı bulup Tüm verilerinizi temizleyin. Ardından telefonu tekrar başlatın ve aynı işlemleri tekrar deneyin. Eğer olmaz ise, aşağıdaki linki PC üzerinden açın. Telefon numarası olarak hangisi görünüyor tekrar kontrol eder misiniz? Ayırca buradan farklı bir telefon yeni numaranızı ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

Oyla:

fundaozdr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Funda
Cihazım
Redmi 5 PLus
Konular
2
Hocam ilk önce Ayarlar/ Uygulamalar Yönet kısmından "Mi Hesabı"nı bulup Tüm verilerinizi temizleyin. Ardından telefonu tekrar başlatın ve aynı işlemleri tekrar deneyin. Eğer olmaz ise, aşağıdaki linki PC üzerinden açın. Telefon numarası olarak hangisi görünüyor tekrar kontrol eder misiniz? Ayırca buradan farklı bir telefon yeni numaranızı ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

verdiğin siteye giriş yaptım daha önce fakat telefonumda açılmasını sağlamadı. Tüm verileri temizlemem için yine zaten mi hesabına giriş yapmamı istiyor. hesaba internetten mi account tan giriş yapabiliyorum fakat attığım ss teki gibi telefonun kendisinden girmek istediğimde sadece şifrei yazıyorum ve öylece kalıyor devamını getirmiyor. ne yapıcam hiç bilmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-02-17 at 00.26.22.jpeg
    WhatsApp Image 2019-02-17 at 00.26.22.jpeg
    38,9 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
verdiğin siteye giriş yaptım daha önce fakat telefonumda açılmasını sağlamadı. Tüm verileri temizlemem için yine zaten mi hesabına giriş yapmamı istiyor. hesaba internetten mi account tan giriş yapabiliyorum fakat attığım ss teki gibi telefonun kendisinden girmek istediğimde sadece şifrei yazıyorum ve öylece kalıyor devamını getirmiyor. ne yapıcam hiç bilmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Hocam şifremi unuttum sekmesine tıklayın ve kayıtlı olan telefonunuza doğrulama kodu gelecektir. Kodu girerek devam edebilirsiniz.

Oyla:

fundaozdr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Funda
Cihazım
Redmi 5 PLus
Konular
2
Hocam şifremi unuttum sekmesine tıklayın ve kayıtlı olan telefonunuza doğrulama kodu gelecektir. Kodu girerek devam edebilirsiniz.

Denedim. Telefonumda açılmasını sağlamadı. Dediğim gibi zaten hesabıma girebiliyorum ama Ayarlar/Mi hesabı kısmından girmeye çalıştığımda işlem devam etmiyor.

Oyla:

Diagnomed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
8
Denedim. Telefonumda açılmasını sağlamadı. Dediğim gibi zaten hesabıma girebiliyorum ama Ayarlar/Mi hesabı kısmından girmeye çalıştığımda işlem devam etmiyor.
aynı sorunu yaşıyorum, çözüm bulabildiniz mi?

Oyla:
Üst Alt