Yardım Telefondaki yazılımsal bir sorun nasıl çözülür ?

MelloMorphy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahya
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 13.0.1
Telefon Modeli
Poco X3 NFC
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba Poco X3 NFC cihazıma kablosuz kulaklığımı bağladığım da cihazda donmalar , kasmalar , YouTube üzerinden video açtığımda videonun dona dona ilerlediğini gördüm bluethooth kapandığım da herhangi bir sorun olmuyor normale dönüyor acaba kulaklık ile ilgili bir sorun mu var dedim diğer bağladığım tüm telefonlarda çalıştı yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum ne yapmalıyım ?

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Arkadaşlar merhaba Poco X3 NFC cihazıma kablosuz kulaklığımı bağladığım da cihazda donmalar , kasmalar , YouTube üzerinden video açtığımda videonun dona dona ilerlediğini gördüm bluethooth kapandığım da herhangi bir sorun olmuyor normale dönüyor acaba kulaklık ile ilgili bir sorun mu var dedim diğer bağladığım tüm telefonlarda çalıştı yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum ne yapmalıyım ?
Hangi rom var global'mi global ise Endonezya romunu deneyin birde.

Oyla:

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
İnternete kablosuz olarak bağlanıyorsanız bluetooth wifi çakışması sorunu gibi geldi bana. Bunun çözümünün de 5ghz modem kullanmak olduğu söyleniyor. Mobil veriyle youtube açtığınız halde kasıyorsa bilemiyorum.

Oyla:

MelloMorphy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahya
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternete kablosuz olarak bağlanıyorsanız bluetooth wifi çakışması sorunu gibi geldi bana. Bunun çözümünün de 5ghz modem kullanmak olduğu söyleniyor. Mobil veriyle youtube açtığınız halde kasıyorsa bilemiyorum.
Merhaba internetim zaten 5GHz birde kulaklığı telefona bağladığım zaman kulaklık ayarlarına girdiğimde mutlak sesin kapanıp açıldığıni gördüm kulaklıktan cızırtı geldiğinde açılıyor tekrar geldiğinde kapanıyor garip bir şekilde

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-09-23-15-27-26-328_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-09-23-15-27-26-328_com.android.settings.jpg
    230,8 KB · Görüntüleme: 2
  • Screenshot_2022-09-23-15-27-22-444_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-09-23-15-27-22-444_com.android.settings.jpg
    238,6 KB · Görüntüleme: 2
Oyla:

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Merhaba internetim zaten 5GHz birde kulaklığı telefona bağladığım zaman kulaklık ayarlarına girdiğimde mutlak sesin kapanıp açıldığıni gördüm kulaklıktan cızırtı geldiğinde açılıyor tekrar geldiğinde kapanıyor garip bir şekilde
Merhaba. Maalesef bu konu hakkında bilgim yok. Müzik dinlerken bir sorun oluşturuyor mu? Eğer oluyorsa poweramp'teki mutlak ses ayarına bir bakın diyecektim.

Oyla:

MelloMorphy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahya
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba. Maalesef bu konu hakkında bilgim yok. Müzik dinlerken bir sorun oluşturuyor mu? Eğer oluyorsa poweramp'teki mutlak ses ayarına bir bakın diyecektim.
Kulaklıktan ses gelmiyor direk

Oyla:
Üst Alt