Soru Telefoncudan Mi 9 almak güvenilir mi ?

Splayer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
SONY XA1 ULTRA
Konular
2
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmamış)
Fiyat
3200
Ürün Takas Durumu
Takas düşünmüyorum
Merhabalar, internette uygun fiyatlı Mi 9 telefon buldum. Garantisiz pasaport kayıtlı, fiyatı çok uygun gerçekten garantiye o kadar para vermek istemiyorum. Bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Sizce alınır mı ?

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Merhaba ben bu telefoncudan sözde mi 8 se imei kayıtlı diye telefon almıştım ama adamlar içine imei atmamışlardı kendim attırdım uğraşmamak için aldığım telefonda ve kutu içeriğinde sıkıntı yoktu ama sahibinden ilanında hem kayıtlı yazıyordu hem de kendim mesaj atıp sorduğumda imei kayıtlı diyip yalan söylemişlerdi

Splayer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
SONY XA1 ULTRA
Konular
2
Merhaba ben bu telefoncudan sözde mi 8 se imei kayıtlı diye telefon almıştım ama adamlar içine imei atmamışlardı kendim attırdım uğraşmamak için aldığım telefonda ve kutu içeriğinde sıkıntı yoktu ama sahibinden ilanında hem kayıtlı yazıyordu hem de kendim mesaj atıp sorduğumda imei kayıtlı diyip yalan söylemişlerdi

Benimde kafama takılan konu o aslında uyardığınız için teşekkür ederim. 4700 TL'ye migrosta satılıyor mi 9 o konuda ne düşünüyorsun ithalatçi garanti sanırım.

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Benimde kafama takılan konu o aslında uyardığınız için teşekkür ederim. 4700 TL'ye migrosta satılıyor mi 9 o konuda ne düşünüyorsun ithalatçi garanti sanırım.
eğer istanbuldaysanız gidin telefonu yerinde görün imeisini sorgulatın romuna falan bakın bir sıkıntı yoksa alabilirsiniz

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
O fiyata IMEI kayıtlı olması mümkün değil... Mi9 IMEI değiştirilebilen bir model değil ve pasaport kaydı yapılması veya resmi ithalat olması zorunlu. İlanda yanlış bilgi var, başka satıcılara bakmanızı tavsiye ederim.

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
sahibinden de ilan açarken kayıt kısmında sadece iki seçenek var.

yurtiçin kayıtlı
pasaport kayıtlı

kayıtsız satmak isteyen satıcılara müsade edilmiyor. bu yüzden mecburi olarak pasaport kayıtlı işaretleniyor

eraykarakoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Samsung
Konular
6
eğer istanbuldaysanız gidin telefonu yerinde görün imeisini sorgulatın romuna falan bakın bir sıkıntı yoksa alabilirsiniz
Rom kutusunun üzerinde yazar değil mi veya hangi roma kayitli oldugunu ögrenmek icin de bir siteye ihtiyac var mi

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Rom kutusunun üzerinde yazar değil mi veya hangi roma kayitli oldugunu ögrenmek icin de bir siteye ihtiyac var mi
ayarlar - cihazım bölümünde yazar
siz türkçe oluyor mu olmuyormu diye bakın. birde *#06# yapıp edevletten bakıon yeterli

Üst Alt