Soru Telefona uygun Resurrection remix nasıl indirilir?

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Evet arkadaşlar soru böyle. Resurrection remix sitesine gittim ama bir türlü indiremedim bu remixi. Telefonum redmi note7 siteye giriyorum download linkine tıklıyorum ama bundan sonrası gelmiyor. Lütfen birisi bi yol söylesin bana ya da direk link atabilirsiniz son sürümü.

Edit: Benim gibi yapamayan arkadaşlar için anlatıyorum artık hatırladığım kadarıyla. Önce MIUI global rom kurdum sonra linage rom kurdum format data yaptım sonra micro gapps( Burada wipe cache dalvik vs yapmadım.)yükledim sonra direkt reboot yaptım oldu. Gerçi sistemin trebuchet launcheri çalışmıyor.

Son düzenleme:

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet arkadaşlar soru böyle. Resurrection remix sitesine gittim ama bir türlü indiremedim bu remixi. Telefonum redmi note7 siteye giriyorum download linkine tıklıyorum ama bundan sonrası gelmiyor. Lütfen birisi bi yol söylesin bana ya da direk link atabilirsiniz son sürümü.
Dostlar cidden kimse bilmiyor mu? Sadece nasıl o rom dosyasını kuracağımı söyleseniz yeterlidir benim için.

Oyla:

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Hocam peki bunu orangefox üzerinden direk tiklayip kurabilir miyim? Bunu indirdim daha önce ama açılış ekranında öylece kalıyordu hatta ondan da önce linageos yükledim telefonuma uygun rom dosyası yine orangefox üzerinden tıklayıp kurmaya çalıştım kurduktan sonra telefonu açtı ama 30-40 dk öylece o yuvarlak linageos ekranı vardı.

Oyla:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Hocam peki bunu orangefox üzerinden direk tiklayip kurabilir miyim? Bunu indirdim daha önce ama açılış ekranında öylece kalıyordu hatta ondan da önce linageos yükledim telefonuma uygun rom dosyası yine orangefox üzerinden tıklayıp kurmaya çalıştım kurduktan sonra telefonu açtı ama 30-40 dk öylece o yuvarlak linageos ekranı vardı.
Format data yapıyor muydunuz? Ve eğer android sürümüne uygun twrp yüklü değilse cihaz açılmaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Format data yapıyor muydunuz? Ve eğer android sürümüne uygun twrp yüklü değilse cihaz açılmaz.
Ek olarak firmware de yüklemeniz gerekiyor sanırım, yükleme işlemlerini eksiksiz yaptığınıza emin misiniz?

Oyla:

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28

Ek olarak firmware de yüklemeniz gerekiyor sanırım, yükleme işlemlerini eksiksiz yaptığınıza emin misiniz?
Yok hocam format data yapmadim. Telefonuma uugun orangefox sürümü kullaniyorum. Firmware nedir onu da bilmiyorum hocam. Bana anlatsan cok iyi olur valla.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Öncelikle 4 wipe yapınız sonra format data yapınız ve reboot recovery deyiniz, sonrasında firmware rom ve gapps telefon hafızasına atınız, önce firmware sonra romu sonra gapps kurulumunu gerçekleştirip reboot system deyiniz, ilk açılış uzun sürebilir.
Bağlatıdaki konudan destek alabilirsiniz.

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Son sürüm stable FW indirin. Çin'de olabilir.
Flash FW + Rom + Gapps format data. RR de gapps var mı kontrol edin. 1.2 GB dan fazla ise gapps dahilidir.

Oyla:

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28

Flash FW + Rom + Gapps format data. RR de gapps var mı kontrol edin. 1.2 GB dan fazla ise gapps dahilidir.

hocam buradaki gib yapıyorum şimdi inşallah olur linageos kuruyorum. firmware kurmadım ama listede de yoktu gerçi. bir de hocam önce format data yaptım dalvik cache sytem ve data ama nedense tekrardan yükleme kısmına baktıgımda telefonda hala download kısmında hiç bir uygulamam silinmemisti. Bakalım şu an linage os açılış ekranında inşallah yiine yarım saat beklemem. eger olmazsa seninkini deneyecegim hocam.

hocam firmware derken ben sunu anladım mi 11 global versiyon su an onu indsiryıorum. Birde Firmware+rom+gapps yükledikten sonramı format data yapacagız.?

bi allahın kulu yok mu şöyle güzelce anlatabilecek.

Son düzenleme:
Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275

hocam buradaki gib yapıyorum şimdi inşallah olur linageos kuruyorum. firmware kurmadım ama listede de yoktu gerçi. bir de hocam önce format data yaptım dalvik cache sytem ve data ama nedense tekrardan yükleme kısmına baktıgımda telefonda hala download kısmında hiç bir uygulamam silinmemisti. Bakalım şu an linage os açılış ekranında inşallah yiine yarım saat beklemem. eger olmazsa seninkini deneyecegim hocam.

hocam firmware derken ben sunu anladım mi 11 global versiyon su an onu indsiryıorum. Birde Firmware+rom+gapps yükledikten sonramı format data yapacagız.?

bi allahın kulu yok mu şöyle güzelce anlatabilecek.
MIUI 12 Çin Stable FW'sini indir. Attığım linkten.
Format data reboot recovery.
Flash FW + flash rom + format data yes reboot system.
(Gapps dahili)

Oyla:
Üst Alt