Soru Telefona sıfırdan stok rom yüklemek için hangisini indirmeliyim

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.3 Kararlı
Telefon Modeli
Redmi 9
Bootloader Kilidi
Kapalı
skyhawk resmi rcvry yükledim telefonun dokunmatik bozuld düzelmesi için xiaomifirmwareupdater.com burd rom indireceğim ama şu üçünden hangisini seçeceğim Miui downloads, ve bunlar var

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
MIUI Downloads altından direk rom indirip kurun hocam.

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilmiyorsanız ihtiyacınız da yok demektir hocam :)

Genellikle custom rom kurulurken eğer geliştirici özellikle belirtmiş ise ihtiyaç olur onlara.
Peki şöyle ben recovery kurarken yine dokunmatik gitti bunun için vendor denen şeyi kursam recovery silmeden sorunsuz kullanabilir miyiz? Yani gerek var mı buna ve nasıl düzeltebilirim acaba? Sanırım ekran sürücüleri farklı olduğundan çalışmıyor. 4pda da TIANMA panel kullananlarda sorun yok ama bendekinde HUAXING diye geçiyor bu yüzden galiba

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Peki şöyle ben recovery kurarken yine dokunmatik gitti bunun için vendor denen şeyi kursam recovery silmeden sorunsuz kullanabilir miyiz? Yani gerek var mı buna ve nasıl düzeltebilirim acaba? Sanırım ekran sürücüleri farklı olduğundan çalışmıyor. 4pda da TIANMA panel kullananlarda sorun yok ama bendekinde HUAXING diye geçiyor bu yüzden galiba
Bunun yerine farklı recovery kurmayı deneyin hocam. Yüklemek istediğiniz recovery cihazınızla uyumsuz demek ki...

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunun yerine farklı recovery kurmayı deneyin hocam. Yüklemek istediğiniz recovery cihazınızla uyumsuz demek ki...
Hocam neredeyse bütün recoveryleri tek tek denedim hepsinde de dokunmat çalışmıyor biraz araştırdım boot.img dosyasını dosyasını yükleyince düzelirmiş acaba stock romdan bu dosyayı nasıl alabilirim?

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam neredeyse bütün recoveryleri tek tek denedim hepsinde de dokunmat çalışmıyor biraz araştırdım boot.img dosyasını dosyasını yükleyince düzelirmiş acaba stock romdan bu dosyayı nasıl alabilirim?
.tgz uzantılı fastboot rom içerisinden alabilirsiniz hocam.

Oyla:
Üst Alt