Soru Telefona Kaplama Almak İstiyorum (Önerir misiniz?)

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Mi 9T siyah cihazıma kaplama yapmak istiyorum. Fakat herhangi bir zararı var mı bilmiyorum. Aşağıda verdiğim siteyi araştırdım fakat herhangi bir zarar vermez denilmekte. Satın alıp kullanan veya bu konuda tecrübesi olan varsa yardımcı olabilir mi?

MITHRIL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
1
Herhangi bir sıkıntı olmaz. Telefonu kılıfsız kullanman gerekir görsellik için. Ama oldu ki ekranını kırdın, en az 900tl masraf çıkartır sana. Bunları göze alarak kullanın hocam.

Oyla:

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herhangi bir sıkıntı olmaz. Telefonu kılıfsız kullanman gerekir görsellik için. Ama oldu ki ekranını kırdın, en az 900tl masraf çıkartır sana. Bunları göze alarak kullanın hocam.
Anladım hocam peki kaplama yaptıktan sonra da kılıf takabilir miyiz? Kaplamada herhangi bir sorun oluşturur mu? Gerekli yerlerde kılıf kullanmayı düşünüyorum.

Oyla:

MITHRIL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
1
Kılıfından kılıfına değişir. Telefoncuya bir kılıf denemeye girdim, telefona taktım, zar zor girdi. Çıkardığımda kılıfı telefonun üst taraflarını komple çizmişim. Yani bu sana bağlı, kılıfın sertliği vs. ona göre kendine yol çizersin.

Oyla:

asocial

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asocial
Cihazım
xiaomi
Konular
47
Kaplama bir zarar vermez geri çıkarılabilir, yapışkanlık bırakmaz fakat reklamları çok itici geldi. Kılıflara bir gönderme söz konusu ama kılıfsız kullanıp da kaplama yaptırmak bana göre işin eğlence tarafı. Evde kullanım için çok uygun olur tabi. Sabit ortam ve kendini tatmin edersin. Ama kılıfsız kullanmak olmaz. Yaptırırsan eğer kılıfını da tak tekrar bir sorun olmaz.

Oyla:

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kılıfından kılıfına değişir. Telefoncuya bir kılıf denemeye girdim, telefona taktım, zar zor girdi. Çıkardığımda kılıfı telefonun üst taraflarını komple çizmişim. Yani bu sana bağlı, kılıfın sertliği vs. ona göre kendine yol çizersin.
Yorumlarınız için teşekkürler. Dediklerinizi dikkate alacağım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kaplama bir zarar vermez geri çıkarılabilir, yapışkanlık bırakmaz fakat reklamları çok itici geldi. Kılıflara bir gönderme söz konusu ama kılıfsız kullanıp da kaplama yaptırmak bana göre işin eğlence tarafı. Evde kullanım için çok uygun olur tabi. Sabit ortam ve kendini tatmin edersin. Ama kılıfsız kullanmak olmaz. Yaptırırsan eğer kılıfını da tak tekrar bir sorun olmaz.
Haklısınız hocam zaten telefon ekran ve kasa bakımından büyük ve cam içeriyor. Darbe aldığında hemen kırılabilir. İlgimi çekti aslında ama kılıfsız da kullanılmaz.

Oyla:

mesro09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
mi9se
Konular
25
Yaz aylarında kılıf bile takmıyorum şarj olurken cihaz çok ısınmasın pile zarar diye iPhone dan kalma alışkanlık devam ediyor iphone nun kullanım kılavuzunda vardı bu uyarı. Kaldı ki hiçbirşeyle kaplamam cihazı ince bir kılıfla kullanıyorum evden çıkınca

Oyla:

yasirsamed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasir Samed
Cihazım
Xiaomi Mi 9t
Konular
3
Yorumlarınız için teşekkürler. Dediklerinizi dikkate alacağım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Haklısınız hocam zaten telefon ekran ve kasa bakımından büyük ve cam içeriyor. Darbe aldığında hemen kırılabilir. İlgimi çekti aslında ama kılıfsız da kullanılmaz.
Üstadım ben cihazda kılıfı hiç sevmeyen biri olarak paps ürünlerini çok araştırdım. Bir bayan için mantıklı. Ekrana film çek, çevresini kapla, çantaya at ufak temaslar için mükemmel koruma sağlar. Ama biz erkeklerde çanta türevi bir taşıma olmadığı için ya elde ya cepte. Anahtar, bozuk para vs yanına koymuyorsan bu kaplama bir işe yaramaz. Düşürmelerde tek yapacağı (Allah korusun) parçalanan camın dağılmasını önler. Onun dışında koruma istiyorsan sağlam bir armor case alacaksın. Başta da belirttim ince kılıfı sevmeyen, kaba kılıftan nefret eden biri olarak ben bile mecburen aşağıdaki ürünü aldım. Ağır cihazlara taşıma yüzük cidden işlevsel, full cam olan cihazı da sadece bu korur.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Mi 9T siyah cihazıma kaplama yapmak istiyorum. Fakat herhangi bir zararı var mı bilmiyorum. Aşağıda verdiğim siteyi araştırdım fakat herhangi bir zarar vermez denilmekte. Satın alıp kullanan veya bu konuda tecrübesi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Mi8 için kullanıyordum 9t için siparis vericem hic bir zararini görmedim

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek