Yardım Telefona Format attım Sürüm MIUI sürümü 12.5 den 12.0.7 sürümüne düştü

auzyauzy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
umut
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
Telefon orjinal türkiye garantili telefon. imei vs atılmadı telefonu formatladım yedeklemeleri vs kurdum. daha sonra ayarlara baktığımda telefon format sonrası 12.0.7 sürümüne dönmüştü daha sonradan da 12.5 e geçemedim güncellemeleri kontrol et dediğimde uygun güncelleme yok diyor geri 12.5 sürümüne nasıl güncelleyeceğim?

eminex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emine
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
0
Ben de 12.4 teydim. 12.5 güncellemesini indirdim. 12.0.1 e düştü güncellemesi. Şuan dediğin gibi güncelleme kontrol et dediğimde uygun güncelleme yok diyor. Telefonum redmi note 9 pro

Oyla:

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Ben de 12.4 teydim. 12.5 güncellemesini indirdim. 12.0.1 e düştü güncellemesi. Şuan dediğin gibi güncelleme kontrol et dediğimde uygun güncelleme yok diyor. Telefonum redmi note 9 pro
Güncellemeyi kontrol ederken keşke anroid sürümüne de baksanız. :)
Andorid 10 dan android 11 e geçiş yaptınız ve sürüm düşüşü olmadı. Aksine sürüm yükseldi haberiniz yok. :)

Oyla:

eminex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emine
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
0
Güncellemeyi kontrol ederken keşke anroid sürümüne de baksanız. :)
Andorid 10 dan android 11 e geçiş yaptınız ve sürüm düşüşü olmadı. Aksine sürüm yükseldi haberiniz yok. :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Evet android 11e yükseldi ama MIUI sürümü neden düştüğünü anlayamadım. Güncellemeden önce 12.4 tü. Bazı tanıdıklarımınki 12.6 ya bile yükselmiş. Aydınlatırsanız sevinirim :)

Oyla:

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Evet android 11e yükseldi ama MIUI sürümü neden düştüğünü anlayamadım. Güncellemeden önce 12.4 tü. Bazı tanıdıklarımınki 12.6 ya bile yükselmiş. Aydınlatırsanız sevinirim :)
Miui sürümü düşmedi. Android sürümü yükseldiği için sürüm numaraları baştan başlıyor.

Oyla:
Üst Alt