Yardım Telefona durduk yere GittiGidiyor simgesi geldi

redblind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Brk
Cihazım
Xiaomi mi8
Arkadaşlar merhaba. Mi8 telefonuma durduk yere resimde görünen gittigidiyor uygulama simgesi geldi hatta tiklayinca da gittigidiyora giriliyor ancak ne yüklü uygulamalarda ne de başkaca herhangi bir yerde bu uygulama bende yüklü görünmüyor hatta playstoredan tekrar yükledim iki tane gittigidiyor oldu =) durduk yere bu nasıl olmuş olabilir? Simgeyi tutup en üste surukleyince de kaldir diye bir seçenek gelmeden direkt silindi yok oldu gitti. Valla hicbir sey anlamadkm ben bu işten. Nedeni ne olabilir? Bundan sonrasi için güvenlik sorunu teşkil eder mi? Şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

sunqfu

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Orhan
Cihazım
Mi 8
Tarayıcıdan GittiGidiyora giriş yaptıysan bazen siteler ana ekrana eklensinmi diye popup açıyor ve o şekilde kısayol atıyorlar.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

redblind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Brk
Cihazım
Xiaomi mi8
Tarayıcıdan GittiGidiyora giriş yaptıysan bazen siteler ana ekrana eklensinmi diye popup açıyor ve o şekilde kısayol atıyorlar.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cok tesekkur ederim üstad önemli bir sey degil öyleyse. Tarayicidan girmistim evet belki dikkat etmeden basmisimdir dediginiz gibi.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mertcan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Rütbeli Öğrencilik
Hocam Chrome yeni tasarima gecmiş surum numarasi yazabilirmisiniz?
Bu tasarım için Chrome'a girin URL yerine "chrome://flags/" bunu yazın açılan yere "Chrome Modern Design" yazın ve "Enable" yapın yeniden başlatın uygulamayı.

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!