Rom telefona android 10.mu geldi

Hennessy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
K
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Max 3 Android Q için henüz maalesef GCam yok...ben ve bir kaç arkadaşım haricinde kimler Max 3 kullanıyor, bende bilmiyorum...aktif olunacak bir konu yok maalesef, sizde alternatifler varsa, paylaşabilirsiniz, teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Skorpi hocam uzun zamandır beğenerek takip ediyorum sizi forumda seviliyorsunuz :)

Cihazımda fazlaca modül veya kullandığım çok uygulama yok zaten. Mi room beta 20.3.26 , Magisk 20.4 , Dolby DP ve Dolby Atmos, NFS injector, Youtube Vanced, Energized yüklü.

Bir Gcam lazım bir de başka telefon için faydalı neler var acaba siz neler kullanıyorsunuz neler tavsiye edersiniz acaba hocam, teşekkürlerimle Yes~~

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam uzun zamandır beğenerek takip ediyorum sizi forumda seviliyorsunuz :)

Cihazımda fazlaca modül veya kullandığım çok uygulama yok zaten. Mi room beta 20.3.26 , Magisk 20.4 , Dolby DP ve Dolby Atmos, NFS injector, Youtube Vanced, Energized yüklü.

Bir Gcam lazım bir de başka telefon için faydalı neler var acaba siz neler kullanıyorsunuz neler tavsiye edersiniz acaba hocam, teşekkürlerimle Yes~~
Teşekkürler hocam, bende de çok fazla bir şey yok, halen EU Beta dayım, Tapatalk bildirimleri yaklaşık 2 haftadır gelmiyor, ne yaptıysam olmadı, hangi roma geçsem, geçmelimiyim bir türlü karar veremiyorum, Gcam ı unutalı aylar oldu zaten

Hennessy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
K
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Teşekkürler hocam, bende de çok fazla bir şey yok, halen EU Beta dayım, Tapatalk bildirimleri yaklaşık 2 haftadır gelmiyor, ne yaptıysam olmadı, hangi roma geçsem, geçmelimiyim bir türlü karar veremiyorum, Gcam ı unutalı aylar oldu zaten

EU beta nasıl bir rom bilmiyorum galiba stock rom gibi EU su sanırım kullanmadım ama Mi room tavsiye ederim hocam gayet memnunum. Galiba 2 seneye yakındır kullanıyorum cihazı ilk başlarda imei siz 1 sene kadar kullandım hatta android 8 ile hiç güncelleme yapmadan 9 çıktı ben geçmedim ta ki imei patladı ve imei attıklarında Mi room yüklemişlerdi çok kısa bir süre 9 kullandım sonrasında kısa bir süre sonra 10 a güncellendi ve güncelleme alıyor ota dan o şekilde kullanmaya devam ediyorum hala. Bu bahsettiğim mi room süreci galiba 5 ay falan oldu. Ben alıştım ve bayağı iyi beğeniyorum yani :)

Kernel mernel başka bir şeyler ne bileyim hocam yok mudur tavsiye edeceğiniz başka ne yapılabilir acaba cihaza :) Ben de Gcam i unutalı aylar oldu dediğim gibi Android 10 a geçtikten beri işte unuttuk kullanmayı. Galiba fazla kullanan olmadığı için bizim cihazı geliştiriciler pek üzerine düşmüyorlar yabancılar yani facepalm~~

Üst Alt