Yardım Telefon Yanıyor

Hamsterx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 +
Konular
24
Arkadaşlar redmi note 5 4/64 cihazımda clash royale gibi dandik bi oyunda bile cihaz 41 derecelerde pubg da siz dusunun 43 44 dereceleri minimum buna bagli ghost screen da oluştu ne yapmami onerirsiniz isinmasini nasil onleriz

Hamsterx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 +
Konular
24
Anladım hocam yaptirmaya değermi sizce gittikce belirginlesiyor ama kullanima zarari yok suanlik

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Maalesef o konuda bir şey diyemem hocam, daha önce başıma gelmedi hiç.

Oyla:

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Cihaz uygulamalarda çok ısınır veya aynı ekranda uzun süre kalınca, o uygulamanın ghostu arkada kalıyor doğrudur hocam. Ama geçiyor tekrardan sizdeki olayda eğerki uygulamanın üst kısmı o renkte duruyorsa uzun süre oyunda kaldığınızda. Meydana gelebilir. Cihaz ısınıyor ama 42-43 benimki görmüyor açıkcası bi cihazo sıfırlamanızı öneririm yazılımsal bug dan dolayı olabilir. Yada uygulama optimizasyon sorunu vardır. Beğenmez iseniz size önericeğim pixel experience romuna geçin. Daha sade hoş ve stabil.

Oyla:

Hamsterx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 +
Konular
24
Cihaz uygulamalarda çok ısınır veya aynı ekranda uzun süre kalınca, o uygulamanın ghostu arkada kalıyor doğrudur hocam. Ama geçiyor tekrardan sizdeki olayda eğerki uygulamanın üst kısmı o renkte duruyorsa uzun süre oyunda kaldığınızda. Meydana gelebilir. Cihaz ısınıyor ama 42-43 benimki görmüyor açıkcası bi cihazo sıfırlamanızı öneririm yazılımsal bug dan dolayı olabilir. Yada uygulama optimizasyon sorunu vardır. Beğenmez iseniz size önericeğim pixel experience romuna geçin. Daha sade hoş ve stabil.
Vallahi sadece pubg da 43 derece goruyor onun disi clash royalede 40 derecelerde
Ekrandaki kararti sadece kararti şeklinde hicbir uygulamanin arkaya ghostu cikmiyor dikkatli incelediğimde arkada çizgi çizgi panel gorunuyor hafiften ...
Ve cihazı aktif olarak kullandigimda ozellikle oyunlarda daha vok belirginlesiyor ...
Rom kurunca gecermi hocam kararti ?

Oyla:

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Vallahi sadece pubg da 43 derece goruyor onun disi clash royalede 40 derecelerde
Ekrandaki kararti sadece kararti şeklinde hicbir uygulamanin arkaya ghostu cikmiyor dikkatli incelediğimde arkada çizgi çizgi panel gorunuyor hafiften ...
Ve cihazı aktif olarak kullandigimda ozellikle oyunlarda daha vok belirginlesiyor ...
Rom kurunca gecermi hocam kararti ?
Karartıyı sanmam kronik bır sıkıntı ise. Ama yazılımsal ise geçer.

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Bazi tianma? marka panellerde ghost var ama kalici değil, hatta yazılımsal olup aosp romlarda olmuyor diyenlerde vardi.

Isınma sorunu ekrana yanık /sari bir renkte hasar verir.
Sd 660'in saat hızlarında overclock edilmis temmuz adana sıcağında 55 derecelerde çok oyun oynadim. Benimki perte cikmadiysa sizinki hic cikmaz:)

Sen ısı gormemissin. Sd801 'den Sd820 ye kadar herhangi bir işlemci kullanan telefon ile oyun oyna bakalim telefonu elinde tutabilecek misin?

Mi4 de 80 dereceyi görüp, altina buz torbası koyup oyuna devam ederdim hey yavrum hey:)

Oyla:
Üst Alt