Soru Telefon tavsiyesi

Deniz Koloğlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
11
bundan yaklaşık 3 ay önce temmuz sonu yine böyle bir başlık açmıştım fakat o günden bugüne her şey değişti mevcut dolar kuru yeni vergiler yeni zamlar vs. ortalama bir telefon 3000 tl bana da hızlı şarj olan ekranı iyi kamerası fiyatına göre üzmeyecek mi a2 litedan sonra geçtiğimde dünyalar varmış dedirtecek bir cihaz arıyorum siz değerli üyeler arasında benden daha bilgili kişiler var p40 lite bence fena değil özellikleri falan hoşuma gitti phone clone ile hemen hemen her uygulamayı aktarabiliyoruz ben beğendim ama sizin düşüncelerinizi ve başka önerilerinizi de merak ediyorum şimdiden teşekkürler not: 3100 3200 son sınırım 3600lere çıkamam maalesef ve türkiye garatili bir cihaz istiyorum lütfen bunu da dikkate alın

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Hocam amoled ekran gerçekten güzel ve avantajlı (Renk kalitesi ve AOD). Buna diyecek lafım yok ama bir sorun olsa ekranlara istedikleri parayı duyunca beni anlayacaksınız neden ips ekran daha iyi :). Tercih meselesi tabiki ama bi telefona 3000 tl verip ekran bozulunca veya kırılınca bunu 1200-1300 tlye yaptırmak zoruma gidiyor. O yüzden ben hep ips kullanıyorum.

Oyla:

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Realme 6 pro bakın dün vatanda 3200lira idi

Oyla:

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Oyla:

eseshamza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
a2 lite
Konular
0
Konuyu hortlatıyorum arkadaşlar, a2 den sonra 3000-3500 bandında redmi 8, note 8, redmi 9 ve note 9 arasında kaldım. Bu xaomi telefonlarda "note" olunca ne oluyor? Redmi 9 a göre note 8 neden daha pahalı? Bir de kamerası iyi olsun istiyorum. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Bedo123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bedir
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
10
Konuyu hortlatıyorum arkadaşlar, a2 den sonra 3000-3500 bandında redmi 8, note 8, redmi 9 ve note 9 arasında kaldım. Bu xaomi telefonlarda "note" olunca ne oluyor? Redmi 9 a göre note 8 neden daha pahalı? Bir de kamerası iyi olsun istiyorum. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Düz Redmiler giriş seviyesi telefondur, performans düşüktür.redmi note olanlar orta seviye performansa sahip cihazlardır.
3500₺ mi note 10 lite alabilirsin yada poco X3 NFC alabilirsin.

Oyla:

eseshamza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
a2 lite
Konular
0
Note 9s pro için ne diyorsunuz, bi de pro su varmış :o