Tavsiye Telefon tavsiyesi- 6,5k ya kadar

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Merhabalar,

3 senedir mi 8 lite kullanıyorum, root lu olarak kullandığımdan ek uygulamalar ile cihaz bana yetiyor fakat şimdi yeni bebeğimiz oldu
ilerisi için güzel fotoğraflar bırakmak adına öncelikli olarak fotoğraf çekim kalitesi yüksek ( düşük ışıkta da ) verim alabileceğim 6,5k civarı bir telefon arayışındayız.

telefonu eşim kullanacağı için root vb. işlere girmeden mümkün olduğunca garantili bir telefon bakıyoruz, kendim kullanmayacağımdan asıl amacımızda fotoğraf çekim kalitesi olduğundan xiaomi ille olacak diye bir şey de yok açıkcası

önerileriniz varsa paylaşabilirseniz sevinirim,

paylaşım yapıcak herkese teşekkürler şimdiden

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Merhabalar,

3 senedir mi 8 lite kullanıyorum, root lu olarak kullandığımdan ek uygulamalar ile cihaz bana yetiyor fakat şimdi yeni bebeğimiz oldu
ilerisi için güzel fotoğraflar bırakmak adına öncelikli olarak fotoğraf çekim kalitesi yüksek ( düşük ışıkta da ) verim alabileceğim 6,5k civarı bir telefon arayışındayız.

telefonu eşim kullanacağı için root vb. işlere girmeden mümkün olduğunca garantili bir telefon bakıyoruz, kendim kullanmayacağımdan asıl amacımızda fotoğraf çekim kalitesi olduğundan xiaomi ille olacak diye bir şey de yok açıkcası

önerileriniz varsa paylaşabilirseniz sevinirim,

paylaşım yapıcak herkese teşekkürler şimdiden

Bunu tavsiye ederim hocam

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17

Bunu tavsiye ederim hocam
bir süredir kontrol ediyorum telefonları, önerdiğiniz telefon tam aradığım kılasmana denk geliyor, birde Samsung galaxy A72 önerisi aldım
s20 FE ile a72 yi kıyaslarsak kamera açısından fark nasıldır acaba bilginiz var mı, s20 fe bariz işlemci ve performansta önde
oyun vs gibi zorlayacak işlemler için telefon kullanılmayacağından 1. öncelik kamera

tecrübe eden arkadaşlarda varsa değerlendirebilir mi

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
S20 fe snapdragon tek geçer

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
fotoğraflar sosyal medyada paylaşılacaksa pixel telefonlara yönelin. onun dışında 20fe en iyi tercih olacaktır

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
bugün mağazada s20 fe ile a72 yi elimize alıp ön ve arka kameralarını foroğraf çekimi ve kalitesiyle karşılaştırdık, ikisinin de kamera ayarlarını fabrika ayarlarına döndürdük, A72'nin ön kamerası sanki filtre uyguluyor ama fotoğraf kalitesi olaral s20 den bariz önde, arka kameralar eşit denilebilecek kalitede

önceliğimiz kamera olduğundan akılda büyük soru işareti bıraktı...
bu iki telefondan birini kullanan var mıdır ?

Üst Alt