Sohbet Telefon taksit

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Telefonlarda taksit yapılmıyormuş tek çare bankalardan kredi çekip almak mı ? Bir ürün alsak ona taksit yapsa telefonla birlikte olmaz mı ?

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Telefonlarda taksit yapılmıyormuş tek çare bankalardan kredi çekip almak mı ? Bir ürün alsak ona taksit yapsa telefonla birlikte olmaz mı ?
Hepsiburada ve Amazon yapıyor fakat her ürün için geçerli değil daha doğrusu her model cep telefonunda değil Hepsiburada'da ödeme kısmında ürün bedeli Kadar kredi veriyor üzerine max 250 300 TL geri ödüyorsunuz bizler telefon ve laptop aldık bu şekilde sanırım biri 6 taksit diğeri 3

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsiburada ve Amazon yapıyor fakat her ürün için geçerli değil daha doğrusu her model cep telefonunda değil Hepsiburada'da ödeme kısmında ürün bedeli Kadar kredi veriyor üzerine max 250 300 TL geri ödüyorsunuz bizler telefon ve laptop aldık bu şekilde sanırım biri 6 taksit diğeri 3

Onları biliyorumda oralardan teknolojik ürünleri almayı sevmiyorum.Teknosa vs yerlerden alma bana daha iyi geliyor hem görüyom hem deniyom hem de daha güvenilir geliyor bana

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Onları biliyorumda oralardan teknolojik ürünleri almayı sevmiyorum.Teknosa vs yerlerden alma bana daha iyi geliyor hem görüyom hem deniyom hem de daha güvenilir geliyor bana
Tercih meselesi ama ozaman şöyle yapın alacağınız modeli inceleyiniz dediğiniz firmadan dediğim gibi internetten alın internetten almak riskli değil sadece dikkat etmeniz gereken hususlar var onlarda satıcı puanı veya kafam rahat olsun istiyorsaniz Hepsiburada satıcı Hepsiburada olan keza Amazon satıcı Amazon olan ürünleri alin

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Ticari kart varsa yapılıyor, esnaf tanıdığınız varsa kullanabilirsiniz.

Üst Alt