Yardım Telefon SMS gelmiyor?

gurkan4525

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürkan Sevim
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
42
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.3
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 9
Bootloader Kilidi
Kapalı
Telefonu sıfırladım ,yeni hat değişimi yaptım. Müşteri hizmetlerini 10 kere aradim hepsindede cihazınizin ayarları ile ilgili sorun olabilir dediler hattım türktelekom mesaj atabiliyorum ama mesaj bir türlü gelmiyor. Bütün güncellemeleri yaptım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

3 tane cihazda denediğimde de malesef sorun ortadan kalkmadı.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Volte açıksa kapatın kapalıysa açın

Oyla:

yorguntroll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolgahan
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
1
Aynı sorun bende de oldu kral 15 20 gün banka hesaplarıma giremedim hiçbir şekilde SMS alamıyordum. Şuanki sıkıntı senin hatta, telefonla alakası yok. Ben de müşteri hizmetleriyle her gün günde 3 defa kavga ediyordum. En sonunda müşteri hizmetlerinin bir üstü varmış teknik desteğe kayıt oluşturdular benim hat için 2 gün içerisinde dönüş yaparlar dediler 5. Günde aradılar. Ben yine de ümitli değildim şuan SMS alabiliyomusunuz dediğinde deneme diye SMS geldi içimin yağları erimişti. Dediğim gibi bir daha müşteri hizmetlerini ararsanız sizin için kayıt oluştursunlar. Birdaha aynı şeyi yaşarsam nasıl düzeltebiliriz dediğimde zaten şuan yaptığımız işlem kayıtlarımıza yazılıyor. Eğer yine SMS gelmemeye başlarsa aynı işlemi siz arayınca tekrar yaparız demişti.

Oyla:

gurkan4525

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürkan Sevim
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
42
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorun bende de oldu kral 15 20 gün banka hesaplarıma giremedim hiçbir şekilde SMS alamıyordum. Şuanki sıkıntı senin hatta, telefonla alakası yok. Ben de müşteri hizmetleriyle her gün günde 3 defa kavga ediyordum. En sonunda müşteri hizmetlerinin bir üstü varmış teknik desteğe kayıt oluşturdular benim hat için 2 gün içerisinde dönüş yaparlar dediler 5. Günde aradılar. Ben yine de ümitli değildim şuan SMS alabiliyomusunuz dediğinde deneme diye SMS geldi içimin yağları erimişti. Dediğim gibi bir daha müşteri hizmetlerini ararsanız sizin için kayıt oluştursunlar. Birdaha aynı şeyi yaşarsam nasıl düzeltebiliriz dediğimde zaten şuan yaptığımız işlem kayıtlarımıza yazılıyor. Eğer yine SMS gelmemeye başlarsa aynı işlemi siz arayınca tekrar yaparız demiş
Hocam eywallah sağolun ama nasıl ulasicaz. Nasıl çözüm üretebiliriz müşteri hizmetleri zorluk çıkarıyor habire.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam eywallah sağolun ama nasıl ulasicaz. Nasıl çözüm üretebiliriz müşteri hizmetleri zorluk çıkarıyor habire.
Hattım Türk Telekom

Oyla:
Üst Alt