Yardım Telefon sıfırlama

furkanalkann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
11 T
Konular
7
Yurtdışı cihazımı sıfırlamak istiyorum ama imeli vs gitmeden bunun yöntemi var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.

canacar2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
Xiaomi Mi 10t
Meslek
Üniversite yazılım
Konular
4
Yurtdışı cihazımı sıfırlamak istiyorum ama imeli vs gitmeden bunun yöntemi var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam twrp yükleyip PC den IMEI yedeği dosyasını alıp tam bilmiyorum araştırın twrp üzerinden sıfırlama yaptıktan sonra PC de program üzerinden IMEI yedeğini geri yükleyin IMEI kaybolmuyor yada twrp üzerinden wipe format data yapildiktan sonra da youtube da karşıma çıkmıştı IMEI gitmiyordu yine de bir bakın derim

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

hardnrocker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi6 6-64
Konular
8
Telefonu aldığım yakında bir sene olacak. 13.0.2 versiyondayım hala. Cihaz yd ve yazılımsal olarak iki plaka mevcut. 14 versiyon çıkınca yüklemedim. Hem plakalar silinir diye, hem de değişik sorun yaşayanlar oldu.
15 versiyon gelecek sanırım? Telefon az da olsa kasmaya başladı. Soracağım, 14 versiyona geçen, ya da resetlemek zorunda kalan, YD cihaz kullananlar yeniden plaka yazdırdı mı? Bazı cihazlarda plaka atılma tarzına göre sorun olmayan cihazlar da oluyormuş?
Yeni işlem yaptıranlar, plaka yazdırma işlemi ne kadar ve uzaktan yazdırma ile oluyor mu?

Üst Alt