Yardım Telefon ses sorunu

sokemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BURAK
Cihazım
IPHONE 6S
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.0.6.0
Telefon Modeli
Note 5
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamlar

Red mi.note 5 4/64 modelini kullaniyorum. Son guncellemeyi aldim. 10.0.6.0. aldigim halde orijinal sekilde kullaniyorum. Twrp vs o olaylari bilmem. Sorunun son 10 gundur bazen birisi beni arayinca , açtıktan sonra hic ses vs gelmemesi. Mecbur kalip kapatiyorum daha sonra tekrar arayinca norm konusuyorum. Bu sorunu yasayan cozumunu bilen vs yardimlarinizi bekliyorum.

Bootloader kilidi acik mi kapali mi bilmiyorum, ne ise yarar bilmiyorum.

sokemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BURAK
Cihazım
IPHONE 6S
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha 2 aylik yeni telefon bu sorun olmasi normal mi boyle ? Temiz kurulum dediginiz nedir? Zaten telefona hic bir ek rom vs atilmadi.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Daha 2 aylik yeni telefon bu sorun olmasi normal mi boyle ? Temiz kurulum dediginiz nedir? Zaten telefona hic bir ek rom vs atilmadi.
Son bir haftadır pek çok kullanıcımız benzer şikayetlerde bulunuyor. Sadece Xiaomi değil pek çok farklı markaya ait telefonlarda aynı şikayet... Operatör kaynaklı gibi duruyor.

Oyla:

easede

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
12
Kesinlikle operatör kaynaklı ve benim tespitim VolTE kaynaklı. Note 5 VolTE destekliyor mu bilmiyorum ama kapandığınız da bir problem kalmayacağını düşünüyorum. Benim cihazım VolTE açıkken ulaşılamıyor

Oyla:
Üst Alt