Yardım Telefon şarj olmuyor...

emresycn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre Soycan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
TCDD Tekniker
Konular
13
Merhaba arkadaşlar sonunun şöyle,
Telefonu şarja takıyorum bir kaç saniye QŞarj işareti geliyor sonra şarj yapmayı kesiyor. Çıkarıp takıyorum şarj almıyor, tekrar çıkarıp takıyorum bu sefer Qşarjsız şart etmeye çalışıyor, bu da hiç yapmıyor. Ama telefonu yeniden başlat diyip ekran kapandığı an şarja takarsam şarj almaya başlıyor ve açıldığında herşey normalmiş gibi şarj yapıyor. Taki ben çıkarasıya kadar sonra tekrar yeniden başlatıp takmam gerekiyor. Hiç böyle bir sorun yaşıyanınız oldu mu acaba?

Son düzenleme:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Merhaba arkadaşlar sonunun şöyle,
Telefonu şarja takıyorum bir kaç saniye QŞanj işareti geliyor sonra şarj yapmayı kesiyor. Çıkarıp takıyor şarj almıyor, tekrar çıkarıp takıyorum bu sefer Q şarjsız şart etmeye çalışıyor, bu da hiç yapmıyor. Ama telefonu yeniden başlat diyip ekran kapandığı an şarja takarsam şarj almaya başlıyor ve açıldığında herşey normalmiş gibi şarj yapıyor. Taki ben çıkarasıya kadar sonra tekrar yeniden başlatıp takmam gerekiyor. Hiç böyle bir sorun yaşıyanınız oldu mu acaba?
Yazılımsal bir durum gibi gözüküyor farklı bir sürüm temiz kurulum yaparak denedizmi.?

Oyla:
Üst Alt